TürkNet 35 Mbps vs Millenicom 100 Mbps

aaPeppe

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an TürkNet ADSL 16Mbps paket kullanmaktayım, modem modeli olarak P-1302-T10D V3 kullanıyorum eskiden buralarda altyapı yoktu bu sene fiber gelmiş. Maksimum hız 75Mbps download 4Mbps upload gözüküyor. Sizce TürkNet'te kalıp 35Mbps paketi alıp devam etmek mi yoksa Millenicom adlı şirkete geçiş yapıp 100Mbps tarifeye geçmek mi? Bir de 200-300TL'lik VDSL2 modem önerebilir misiniz?

Adsız.png

Millenicom müşterisi olan varsa bana sorun yaşamışlar mı sorabilir mi? Ya da bu markalar hariç bir internet sağlayıcısıda olabilir tavsiyeniz üzerine bakacağım.

75Mbps üstünü görme imkanınız varsa Milleni.com daha mantıklı olur. Bu seferde sorun yaşadığınız sürekli kayıt alan elemandan başkasına ulaşmayacaksınız.

Öte yandan Valve ile ara bağlantısı olduğunu TurkNet'in ping seviyesi düşük çıkacaktır. Kurulum kısmına kadar sinirlerime hakim olurum derseniz, değerlendirebilirsiniz.

İki ucu sıkıntılı.

Asus DSL-N16 tercih edebilirsiniz.
hocam merhaba bende Türknete geçtim 1 hafta oldu fakat yapa alt yapısına geçişimi yapmadılar sözde çalışma yokmuş bölgemde..bunun bölgeylemi alakası var yoksa santralden port değişimi yapılacak bilgilendirirmisiniz.

TürkNet önermiyorum, bende iptal dilekçemi yolladım, milleni'ye geçeceğim.

Geri
Yukarı