TürkNet abonelik belgelerini kargolama

Kutalmış METE

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Lua Geliştiricisi
Telefon üzerinden TürkNet'e başvuru yaptım, belgeleri gönderdiler. Doldurup, MNG kargoya giderek TürkNet'e gönderilecek deyin, onlar halleder dedi telefondaki temsilci. Ben de öyle yaptım, ancak şimdi sitesine girdiğimde evrakları göndermem gereken adresin "Tekirdağ TürkNet hızlı işlemler" olduğu yazıyor. MNG kargonun gönderdiği adres ise "İstanbul TürkNet iletişim hizmetleri". Sizce bu bir sorun teşkil eder mi? Yeniden göndermeli miyim?

Burada sorma sebebim, başvurmadan önce gece 2'de bile ulaşabildiğim müşteri hizmetlerine artık ulaşamıyor oluşum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın, anlıyorum size memnunsunuz. Bende çalışırken çok memnundum. Arıza yaşamaya başladığınızda sıkıntı başlıyor. 1 aydır internetim gitti ve gelen geçen olmadı. 20 tane arıza kaydı bıraktıysam 20'sine de çözüldü işaretleyip gittiler ve başka hiçbir şey yapmadılar.

Hocam arıza olduğunda da çözüm üretiyorlar. Sizin durumunuzda size hak veriyorum. Sizi mağdur bırakmışlar. Bunun tek sebebi altyapı olamaz.

Ancak yeni müşteri olacak birine şimdiden geçmiş olsun demek sanki yüzde 100 sorun yaşayacaksın demek gibi bir şey.

Öyle olsaydı Türknet müşterisi kalmazdı :)

Kardeşim aylardır boş boş fatura ödetip iptal başvurusunu mahkemeye verene kadar sallamamak altyapıyla mı ilgil?
Öncelikle ben kardeşiniz değilim. İnternette de tanımadığın kişiye kardeşim diye seslenilmez. Dikkatli okursanız MH'nin hata yapabileceğini ama böyle genel bir uygulama olmadığını söylüyorum.

İptal başvurusunu nasıl yaptınız? İptal dilekçesini faxlamanız (Kanun faxlayın diyor) veya elle vermeniz gerekiyordu. Siz yolladığınızda size ne dendi ? Neden kabul edilmedi? İnternette dilekçe örneği mevcut. Hatta internet üzerinden fax yollayıp, iptal ettiren bir sürü örnek mevcut.

Ayrıca Bakınız ;

Hello Fax ile TurkNet iptal etme

Öncelikle ben kardeşiniz değilim. İnternette de tanımadığın kişiye kardeşim diye seslenilmez. Dikkatli okursanız MH'nin hata yapabileceğini ama böyle genel bir uygulama olmadığını söylüyorum.

İptal başvurusunu nasıl yaptınız? İptal dilekçesini faxlamanız (Kanun faxlayın diyor) veya elle vermeniz gerekiyordu. Siz yolladığınızda size ne dendi ? Neden kabul edilmedi? İnternette dilekçe örneği mevcut. Hatta internet üzerinden fax yollayıp, iptal ettiren bir sürü örnek mevcut.

Ayrıca Bakınız ;

Hello Fax ile TurkNet iptal etme
Kardeşim olamazsın zaten. Her kelimeyi tam manasıyla anlayacak biriysen zaten seninle iletişim kurmak istemiyorum. Ve sence ben bunları yapmamış olabilir miyim? Elli tane faks çektim adamlara. Ne derseniz deyin ama o firmanın yaptığı ahlaksızlıktan başka bir şey değil.

Hocam arıza olduğunda da çözüm üretiyorlar. Sizin durumunuzda size hak veriyorum. Sizi mağdur bırakmışlar. Bunun tek sebebi altyapı olamaz.

Ancak yeni müşteri olacak birine şimdiden geçmiş olsun demek sanki yüzde 100 sorun yaşayacaksın demek gibi bir şey.

Öyle olsaydı Türknet müşterisi kalmazdı :)
Turknet'in interneti iyidi. Kötü demiyorum. Sırf bu yüzden ayakta olduklarını düşünüyorum. Ama arıza olursa müşterisi ölse bile sallamazlar. Bu yüzden geçmiş olsun diyorum. Arıza yaşayacak herkes, sürüneceği için hak verecek bana.

Kardeşim olamazsın zaten. Her kelimeyi tam manasıyla anlayacak biriysen zaten seninle iletişim kurmak istemiyorum. Ve sence ben bunları yapmamış olabilir miyim? Elli tane faks çektim adamlara. Ne derseniz deyin ama o firmanın yaptığı ahlaksızlıktan başka bir şey değil.

Turknet'in interneti iyidi. Kötü demiyorum. Sırf bu yüzden ayakta olduklarını düşünüyorum. Ama arıza olursa müşterisi ölse bile sallamazlar. Bu yüzden geçmiş olsun diyorum. Arıza yaşayacak herkes, sürüneceği için hak verecek bana.

Herkes değil hocam orada olayı yüzde 100'e bağlamanız doğru değil. Dediğim gibi ben de arızalar yaşadım 1 2 güne çözüyorlar genelde. Belki altyapım iyiydi bilemem. Sonuçta kullanan sorun yaşamayan ve sorun olsa bile çözüm getirdiği için Türknet kullanmaya devam eden müşteriler var.

Belki sizinkiyle eşdeğer artık nasıl bir sorun oldu bilemem ama öyle bir durumda altyapı Türk Telekom vs artık kimde hata var bilemem ancak öyle spesifik bir durum oluşursa ancak o zaman belki geçmiş olsun denilebilir ki o zaman bile denilemez aslında :)

Sinirlendirmeyin gözlüklü şirin abinizi, TürkNet'e laf etmek neyin nesi utanmazlar sizi! Öncelikle ben senin abin değilim diyecek şimdi 😂

Anlattıklarım herhangi X firma için geçerli. Kim hangi firma ile sorun yaşasa direk dolandırıcı yaftası yapıştırıyor. Hatlar sature oluyor X firma benim internetimi kısıtlıyor diye konu açılıyor, wifi'ı az çeken ISS'e sövüyor. Bu kadar bilinçsiz yorumlar beni çileden çıkartıyor. Eski cevaplarıma bakarsanız herhangi bir ISS için defalarca aynı savunmayı yaptım. Bu tarz sorunlar uçak kazaları gibi genellikle bir kaç aksaklığın üst üste gelmesinden oluşuyor.

Kardeşim kelimesinin arkadaşım veya beyefendi kelimeleriyle aynı saygı oranını taşımadığını ikimizde kabul edebiliriz sanırım. Bugün kardeşim diye cevap yazılmasına izin verilirse, iki gün kadın kullanıcılara "bacım", erkek kullanıcılara "birader hele bak bi buraya" da yazabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı