TürkNet aktivasyon süreci

Yer
psk. svş. uzm.
Arkadaşlar ben bunların dediklerini anlamıyorum. Başvurum onaylanmış, TT ekiplerinin kuruluma mı gelmesi gerekiyor? Yoksa başvurum hala onay sürecinde, onaylandıktan sonra randevu verilip mi kurulum yapılacak?

IMG_20201028_110232.jpg

IMG_20201028_110245.jpg

IMG_20201028_110410.jpg

Başvuru kabul edilmiş, her şey tamam. Sadece TT ekipleri son vuruşu yapacak 😃 Ben de TürkNet kullanıcısıyım bu arada. Sana tavsiyem bir sıkıntın olduğu zaman destek kaydı açınca habire üzerine düş. Devamlı mesaj yolla, erken çözüyorlar sorunu 😆

Başvuru kabul edilmiş, her şey tamam. Sadece TT ekipleri son vuruşu yapacak 😃 Ben de TürkNet kullanıcısıyım bu arada. Sana tavsiyem bir sıkıntın olduğu zaman destek kaydı açınca habire üzerine düş. Devamlı mesaj yolla, erken çözüyorlar sorunu 😆
Panelden mesaj yazıp ardından Twitter Desteğe yazınca çok hızlı çözüyorlar :D

Hocam müdürlüğe gidip baskı yapayım mı? Anladığım kadarıyla sadece gelip kurulum yapılacak demi? Altyapı GPON olduğu için ne elimde ont var ne de modem.
@Ulunay @Prism
IMG_20201028_141545.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı