Türknet alınır mı?

omerfaruk54_

Hectopat
Makaleler
1
Yakın zamanda bir internet sağlayıcı almayı düşünüyorum, fiyatıyla olsun sunduğu tarifelerle olsun Türknet uygun göründü. Sizce almalı mıyım? Aldığımda da nereden ödeme yapabilirim ve VDSL modem tavsiyesinde bulunabilir misiniz? (Çok soru sordum biliyorum ama aklımda fazlasıyla soru işareti var 😂 Şimdiden teşekkürler.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alabilirsin. Yıllardır kullanmaktayım ve etrafımda ki herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Yaşadığın yerde ki hatlara göre 50 Mb hıza kadar kotasız internet veriyorlar. Benim yaşadığım yerdeki hatlar 35 Mb hız destekliyor ve bazı aylar 1 Tb gibi bir download değerleri görüyorum. Kota konusu bildiğin kotasız. Hız düşme olayı falanda yok. Kullandığım VDSL modem de bu: TP-LINK TD-W9970 300Mbps Fiber Modem/Router,EWAN, VPN, Fiyatı
Artı olarak ta yıllardır kullanmaktayım ve henüz sorun yaşamadım.

Ben kullanıyorum memnunum. Destek kaydı ile işliyor sistem. İzmir'de gayet hızlı teknik desteği. Modem olarak W9970 alabilirsin ben bugün aldım gayet iyi bir ürün. AKK olmaması ap ayrı bir avantaj.

Turket'in sitesinden bulunduğun konuma göre alacagın maksimum internet hızını ogren.
Istanbul/Esenyurt'ta oturan arkadasım 35Mbps download hızı alıyor, Upload'ı kullanmadıgı için bilmiyorum
oyunlarda ki ping degeri de oldukca iyi, Adil Kullanım Kotası yok.
Ve bunların yanında bir de Uygun fiyatlı.

Kesinlikle alabilirsin. Yıllardır kullanmaktayım ve etrafımda ki herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Yaşadığın yerde ki hatlara göre 50 Mb hıza kadar kotasız internet veriyorlar. Benim yaşadığım yerdeki hatlar 35 Mb hız destekliyor ve bazı aylar 1 Tb gibi bir download değerleri görüyorum. Kota konusu bildiğin kotasız. Hız düşme olayı falanda yok. Kullandığım VDSL modem de bu: TP-LINK TD-W9970 300Mbps Fiber Modem/Router,EWAN, VPN, Fiyatı
Teşekkürler,bir sorum olucaktı ödemeyi nereden yapıyorsunuz?

Teşekkürler,bir sorum olucaktı ödemeyi nereden yapıyorsunuz?
İnternet sitelerinden ödüyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı