TürkNet Altyapı bilgilerinin değişmesi

Komutan8021

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming GT502 V2, Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz, Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI, ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4090 OC 24GB, Corsair Vengeance 32GB 6000MHz DDR5 CL36, Kingston FURY Renegade PCle 4.0 NVMe M.2 2280 2TB, Asus ROG Strix 850W 80+ Gold Auro Edition PCle Gen 5.0, Asus TUF Gaming LC II 360,
Ben sabah TürkNet'e başvurdum ve internet aldım. Önceki günlerde apartmanıma baktığımda 12Mbps destekli ADSL'di interneti aldıktan sonra (Hala Turkcell'deyim şu an.) bir anda apartman anlamadığım şekilde VDSL2 destekli ve 79Mbps altyapı yazmaya başladı. Ve bu her yerde böyle ama herhangi bir altyapı çalışması yapılmadı. Ve bana 2 yıl önce buraya altyapı yapacaklarını aboneliğimi iptal ettirmeme gerek olmadığını söylediler. Ben dinlemedim iptal ettirdim.
Not: Vodafone'da internet almadan önce 8Mbps tarife vardı ADSL şimdi 50Mbps ADSL yazıyor.
Not2: Türk Telekom'a baktım orada da 100Mbps yazıyor.

1603222242046.png

Biraz karışık. İkamet ettiğiniz adresi E-devlet üzerinden bi' sorgulatın. Bizim evde de kapı numaraları değişmişti ama belediye güncellemediği için faturalar eskisi gibi geliyordu. Resmi yerlerde adres görünmüyordu.

VDSL port açılmıştır.
Peki o kadar hız alabilir miyim? (16mbps satın almıştım eğer imkanım varsa yükselteceğim.)
Biraz karışık. İkamet ettiğiniz adresi E-devlet üzerinden bi' sorgulatın. Bizim evde de kapı numaraları değişmişti ama belediye güncellemediği için faturalar eskisi gibi geliyordu. Resmi yerlerde adres görünmüyordu.
E Devlet'te nedense otuduğum yeri bulamıyorum Esenyurt var ama E****r yok

Peki o kadar hız alabilir miyim? (16mbps satın almıştım eğer imkanım varsa yükselteceğim.)

Alabilirsin tabi. Hızlı davran ama kapmasınlar o portu da. Hangi ISS, TürkNet mi ? Eğer TürkNet ise online işlemler bölümünden paket değişikliği kısmından 100 mbps'lik paketi seç.

Alabilirsin tabi. Hızlı davran ama kapmasınlar o portu da. Hangi ISS, TürkNet mi ? Eğer TürkNet ise online işlemler bölümünden paket değişikliği kısmından 100 mbps'lik paketi seç.
Daha yeni satın aldım herhangi bir bilgim yok ona rağmen değiştirebilir miyim? Şuan Superbox kullanıyorum
Daha yeni satın aldım herhangi bir bilgim yok ona rağmen değiştirebilir miyim? Şuan Superbox kullanıyorum
Evet TürkNet

Geri
Yukarı