Türknet ekstra paketine geçme deneyimi

75mbps yaptıklarında baktım 72 yapmışlardı destek kaydı açmıştım yavaşlamalardan dolayı hızımı 67.49'a düşürdüler. Bakalım şuanlık bir sorun yok gibi.

TürkTelekom'u iptal edince modem sende mi kaldı? Ben de iptal edip Türknet'e geçeyim diyorum da modem almak da istemiyorum pek. Modemlerimiz aynı gibi.
Emin değilim ama galiba online işlemlerden canlı destekten sormuştum modem bende kaldı her ay parasını ödemişim önceden. Bir sor istersen canlı destekten.
Bu aralar bir hız düşüşü arkadaşlar haberiniz olsun 40 50 mbps arası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkTelekom'u iptal edince modem sende mi kaldı? Ben de iptal edip Türknet'e geçeyim diyorum da modem almak da istemiyorum pek. Modemlerimiz aynı gibi.
Taahhüt bitince modem zaten senin oluyor. Her ay faturaya ek ödemiş oluyorsun zaten parasını. Ama taahhüt bitmeden iptal gibi bir şey düşünüyorsan arayıp sormanda fayda var.

Hız düşmeleri yaşandığında hat değerlerinizi fotoğraf olarak buraya atar mısınız?
Şu saat itibari ile hızım şöyle.
1536342151534.png

1536342184819.png

Şu sıralar türknet'te sıkıntı var galiba.

SNR Margin çok düşük. Upload iyi ancak download kısmında sorun var. Bence hızınızı 50 Mbps'ye sabitletin.
50mbps bile alamıyorum zaten şuanda 45'i bile geçemiyorum biraz daha böyle kalsın yavaş yavaş düşürürüm hızımı.
Modeme reset attım hızım normale döndü zaten hızımı 63 yapmışlar internetim sıkıntılı oldukça düşürüyorlar bu iyi birşey tabiki benim için internetin kopmaması daha önemli.
Arkadaşlar son yazdığımdan itibaren hiçbir sıkıntı olmadan kullanıyorum. 69mbps alıyorum download,upload ise 3.8 falan alıyorum gayet memnunum altyapınız iyiyse içiniz rahat Türknet'e geçebilirsiniz.
Arkadaşlar son durum olarak bugün 50mbps'e düşürdüm hızımı 24 saatte bir neredeyse kopma oluyordu League of Legends oynadığım için bu riski göze alamadım 50mbps'e geçtim umarım kopma olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı