TurkNet Esenler/Fevzi Çakmak Mahallesi'ne GigaFiber hizmeti gelecek mi?

wSaLvadoR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
TurkNet kullanmaktayım ve şu anda 50/8 internet hizmeti alıyorum ve bu uzun zamandır böyle. 2-3 yıl önce ilk VDSL geldiğinde hattım 100-120 Mbps'lere kadar desteklemekteydi fakat şu an 50'lerde geziniyorum. İstanbul/Esenler Fevzi Çakmak adresindeyim. İlk VDSL gelen yerlerden olmasına rağmen halen nasıl GigaFiber hizmeti gelmedi merak ediyorum. GigaFiber istiyorum sitenizden kayıt oluşturdum hatta benimle birlikte üst sokağımda oturan 5-6 kişi daha oluşturdu. Umarım bir an önce gelir. Acaba planlarınız arasında var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek kaydı oluşturdum geçen gün. Aradılar ve randevu için bir daha arayacaklarını söylediler. Ayrıca üst mahalleye kutu geldi pazar günü fakat buraya daha gelmedi. Sanırım bu hafta içi gelir. Onun dışında şu an beklemedeyim sadece kutu takıldıktan ne kadar süre sonra bağlantı aktifleşiyor ona merak ettim. Bir de zaten halihazırda TurkNet kullanıcısı olduğum için daha hızlı olur diye düşünüyordum ama yeni geçenlerle daha hızlı ilgileniliyor sanırım.
Merhaba, planlanan aktivasyon sürelerinde farklılıklar olabiliyor. Bu nedenle size net bir tarih bilgisi veremiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221005-195028_Speedtest.jpg
    Screenshot_20221005-195028_Speedtest.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı