TürkNet fiyat artışı

Danzo

Hectopat
Hayırlı olsun arkadaşlar, 1 Temmuz'dan itibaren TürkNet 75 liralık fiyatını 88 liraya çekmiş. Yalın internet adı altında eğer ev telefonu kullanmıyorsanız Online işlemler sayfasından yalın internete geçiş talebi uygulayarak ev telefonunuzu iptal edebiliyorsunuz ve internet fiyatını 85 liraya çekebiliyorsunuz. TürkNet kullanıcılarına hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 100 mbps'e kadar olan tarifeyi kullanıyorum 85 TL ödüyordum o pakete bir zam geldi mi ?

59 liraydı. Müşteri arttı diye 65 yaptılar. Sonra 69 yaptılar sonra 75 yaptılar. Şimdi de 88 mi yapmışlar. Ve HALA müşteri hizmetleri yok çünkü fiyatımız düşük mü diyorlar?!

59 liraydı. Müşteri arttı diye 65 yaptılar. Sonra 69 yaptılar sonra 75 yaptılar. Şimdi de 88 mi yapmışlar. Ve HALA müşteri hizmetleri yok çünkü fiyatımız düşük mü diyorlar?!
Herkes müşteri hizmetlerine çok kafayı takıyor ancak ben ne zaman talep oluştursam çok hızlı bir şekilde ilgileniyorlar. İlla müşteri hizmetleri olması gerekiyormuş gibi bi algı oluşturuyosunuz ancak önemli olan sorunu hızlı bir şekilde iletip ilgilenme hızları ben o konuda memnunum. Ancak fiyat artışı canımı çok sıktı daha uygun bir firma bulursam ona geçmeyi düşünebilirim.

Herkes müşteri hizmetlerine çok kafayı takıyor ancak ben ne zaman talep oluştursam çok hızlı bir şekilde ilgileniyorlar. İlla müşteri hizmetleri olması gerekiyormuş gibi bi algı oluşturuyosunuz ancak önemli olan sorunu hızlı bir şekilde iletip ilgilenme hızları ben o konuda memnunum. Ancak fiyat artışı canımı çok sıktı daha uygun bir firma bulursam ona geçmeyi düşünebilirim.
Deneyimlemediğim bir şey hakkında yorum yapmam zaten. Problem yaşadığımda kayıt açıyordum. Problem çözülmeden problem yoktur diye cevap verip üstüne yetmezmiş gibi kaydı kapatmadıkları için yeni kayıt da açamıyordum. Bu olay son olay olmuştu zaten. NetSpeed'e geçtim ve aşırı derecede memnunum. Müşteri hizmetleri eskiden 9-23 arası çalışıyordu, şimdi 7/24 yapmışlar ve para odaklı değil çözüm odaklı bir politikaları var.

66 lira ödediğim bir paket vardı. 12 ay kalma sözü vermiştim, aradılar son ay, dediler bu tarifeye devam ederseniz 76 lira olacak, isterseniz daha düşük fiyatla şu pakete geçirelim dediler. Statik IP almak için aradığımda önce sebebini sordu, dedim online oyunlarda ping problemi yaşıyorum, ardından dilerseniz yeni bir port yönlendirmesi yapalım birkaç gün öyle deneyin ve memnun kalmazsanız statik IP talebi oluşturursunuz dediler. Normalde pingim var diye TT veya başka firmayı arasam statik IP verelim derler hemen.

Şu an TürkNet kullanıyorum. Cunda'da yaşadığım için bir arıza oldumu 9-10 gün de anca düzeltebiliyorlar. Bu ara başka bir firmaya geçeyim diye baktığımda ortalama fiyatlar 90-100TL arasında ve Prime timelarda hızları bayağı bir düsürüyorlar. Karşılaştırma yapınca ve ne kadar rezil bir destek ekipleri olsa da diğerlerine göre iyi. Telekom tekrardan devlete geçmediği sürece (ki geçse bile yapılacak yatırımlarla anca 4-5 senede toparlayabilir). Hiçbir firmadan bir yol olmaz.

Daha uygun bir sağlayacı bulabilirsem geçmeyi düşünüyorum ama büyük ihtimal taahhüt imzalamak gerekecek. Taahhüt işine de hiç sıcak bakmıyorum. Hiç hoş olmadı bu artış.
Speedmax Avantaj Smart Kampanyası - Netspeed hocam bu kampanya benim hoşuma gitti gibi. Kendi adıma konuşayım her ay 200 GB kullanmıyorum. En azından kullanmadığım aylar 63 lira öderim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı