TürkNet geçişte Altyapı bilgileri değişti

Bunlar modem değil. TurkNet'i bu attığın mesh ile kullanamazsın. Elinde modem yok mu?
Sanırsam Tplink bir modem mevcut elimde, ama tam olarak hangi model olduğunu bilmiyorum.

Modemin alt veya arka tarafında modemin modeli yazar. Modeminizin VDSL2 destekli olması gerek yoksa VDSL pakete geçtiğiniz zaman internetinizi kullanamazsınız.
Modemi kullanmadığım için kaldırdım kutusuyla birlikte ama nerede olduğunu bilmiyorum. Ama muhtemelen ADSL'di çünkü VDSL altyapım olduğunu daha yeni öğrendim. Peki önerdiğiniz sinyali güçlü olan bir modem var mı?

Bana Telekom 10 yıl 12 Mbps internet verdi fazlası imkansız dedi. Oysa o portları hep kiralamışlar bu tarz firmalara. Daha sonra Türknet e geçtim 75Mbpsden bi tık fazla alıyorum upload değerlerimde 7-8 civarı. Pingim de gayet stabil ve iyi. 1.5 yıldır Türknetteyim sorun yok ama bu hafta kablonet döşendi sokağa ona geçebilirim. Kablotv için o da 🙃

Modemi kullanmadığım için kaldırdım kutusuyla birlikte ama nerede olduğunu bilmiyorum. Ama muhtemelen ADSL'di çünkü VDSL altyapım olduğunu daha yeni öğrendim. Peki önerdiğiniz sinyali güçlü olan bir modem var mı?
Bütçeniz nedir? Düşük bütçe için Keenetic Omni DSL, ama yok ben ömürlük bir modem alayım diyorsanız Keenetic Extra DSL.

Bütçeniz nedir? Düşük bütçe için Keenetic Omni DSL, ama yok ben ömürlük bir modem alayım diyorsanız Keenetic Extra DSL.
Önerdiğiniz modeme baktım ve fiyat benim için sıkıntı değil. Açıkçası önerdiğiniz modem çok hoşuma gitti öneriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı