TürkNet harici ISS önerisi

Onun için binada Kablonet Fiber altyapısı olması gerekiyor.

Paketiniz nedir?
Tüm firmalar sorun yaşayana kadar iyidir. Sorun yaşadıklarında Türk Telekom'un insiyatifine kalıyorlar. Biraz daha para verip Türk Telekom kullanın.

Aralarında epey bir fark var ben TürkNet'in sadece müşteri hizmetlerini beğenmiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200820-202145633.jpg
    Screenshot_20200820-202145633.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 52

Size şöyle söyleyeyim. En iyi İSS altyapısı olan İSS'dir. TürkNet, Kablonet ya da Superonline altyapısı varsa sıkıntısız kullanabilirsiniz. Fakat yoksa sorun yaşayabilirsiniz. TürkNet'te yaşamamanız diğer operatörlerde de yaşamayacağınız anlamına gelmez. 4 gündür Millenicom'un internet veremediği aboneler var. NetSpeed sürekli kopabiliyor. Ona göre düşünün derim. 4 yıllık TT maceramda tek 1 gece kopma oldu, o da altyapı çalışması. Onun dışında her şeyi stabil aldım. Altyapınız yoksa en iyi İSS Türk Telekom'dur.

Sadece medya içinse diğer operatörler daha çok işinizi görür. Oyunda sıkıntı çekebilirsiniz.

Size şöyle söyleyeyim. En iyi ISS altyapısı olan ISS'dir. TürkNet, Kablonet ya da Superonline altyapısı varsa sıkıntısız kullanabilirsiniz. Fakat yoksa sorun yaşayabilirsiniz. TürkNet'te yaşamamanız diğer operatörlerde de yaşamayacağınız anlamına gelmez. 4 gündür Millenicom'un internet veremediği aboneler var. NetSpeed sürekli kopabiliyor. Ona göre düşünün derim. 4 yıllık TT maceramda tek 1 gece kopma oldu, o da altyapı çalışması. Onun dışında her şeyi stabil aldım. Altyapınız yoksa en iyi ISS Türk Telekom'dur.

Sadece medya içinse diğer operatörler daha çok işinizi görür. Oyunda sıkıntı çekebilirsiniz.

Türk Telekom altyapısı var. Daha önce Türk Telekom kullanıyordum. Ocak ayında TürkNet'e geçiş yaptım. Bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Fakat bu aralar sıkıntım var ve canlı kişilerle görüşmemek biraz can sıkıyor. Bunun dışında bir sorunum yok.

.
Türk Telekom altyapısı var. Daha önce Türk Telekom kullanıyordum. Ocak ayında TürkNet'e geçiş yaptım. Bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Fakat bu aralar sıkıntım var ve canlı kişilerle görüşmemek biraz can sıkıyor. Bunun dışında bir sorunum yok.

Taahhütsüz şekilde girin, sıkıntı yaşarsanız Türk Telekom'u düşünürsünüz o halde.

Geri
Yukarı