TürkNet kendini geliştirdi mi?

Flayer

Zeptopat
1 sene önce hiçbir sorun yokken TürkNet'e geçtim ve hızım kısıtlandı, yalanlar söylendi. Cevap verecek muhatap bulamadım, talep oluşturuyordum cevap veren olmuyordu sonra bilmem ne sorunu unuttum ismini o nedenle hattım 1 ay kesildi ve İnternetsiz kaldım. Gittim Telekom bayisine bizle alakası yok, TürkNet yalanı dedi. Sonra tekrar başka firmaya geçerek İnternet'ime kavuştum. Özet olarak TürkNet hala sahtekar ve kalitesiz müşteri hizmetleri ve desteği mi sunuyor?

Hocam Türk Telekom dışında neredeyse bütün firmalar yerel elektrikçilerle vs. çalışıyorlar yani olası bir sıkıntıda yardımcı olmakta zorlanıyorlar sadece büyük şehirlerde kendi servis hizmetleri oluyor. Yani bir kere sıkıntı yaşadığınız zaman dert oluyor ama benim evimde VDSL altyapı var ve 100 Mbps internet veriyorlar. Yani biraz şans işi.

Detay verdim okuman yoksa benim yapabileceğim bir şey yok. Geçen sene sorun olunca dönüşler uzun ve yetersiz oluyor yazmışım tekrar okursan anlarsın belki? teşekkürler.
Sebebini sen bile bilmiyorsun. Adını unuttuğun sebebi yazabilirsin. Hızım kısıtlandı, yalanlar söylendi kısmı hiç açıklayıcı değil. Hızını kısıtlayınca ellerine bir şey geçmediğini düşünürsek mantıksız sebepler.

Detay verdim okuman yoksa benim yapabileceğim bir şey yok. Geçen sene sorun olunca dönüşler uzun ve yetersiz oluyor yazmışım tekrar okursan anlarsın belki? Teşekkürler.

Firma kötü değil. Sizle ilgilenen personelde sıkıntı vardır. Şikayet var tabi ki ama iyi hizmet veren yerleri de var.

Detay verdim okuman yoksa benim yapabileceğim bir şey yok. Geçen sene sorun olunca dönüşler uzun ve yetersiz oluyor yazmışım tekrar okursan anlarsın belki? Teşekkürler.

Okuyunca sorununuz ne onu bile unutmuşsunuz anlık sinir ile gelip buraya öfke kusmuşsunuz. Sonra da forumdaki diğer insanlara saldırıyorsunuz fakat burası Instagram vb. saçma sapan sosyal platformlar değil insanlar buraya sorunlarını dile getirmeye veya birilerinin sorununu çözmeye geliyor. Güzelce başınızdan ne geçti anlatırsınız ve şehrinizi söylersiniz ve haberdar edersiniz insanlar bilgilenmiş olur diğer türlü kimsenin bir işine yaramaz.

Sebebini sen bile bilmiyorsun. Adını unuttuğun sebebi yazabilirsin. Hızım kısıtlandı, yalanlar söylendi kısmı hiç açıklayıcı değil. Hızını kısıtlayınca ellerine bir şey geçmediğini düşünürsek mantıksız sebepler.
Çok batıcı ve gerici cevap veriyorsun, anlamak isteyen ne demek istediğimi anladı zaten ve ona göre cevap verdi. Bu konuya cevap yazmanı istemiyorum, firma savunuculuğu yapma yerin benim konum değil. Bağlantı hatası deniliyordu sorun buydu. Üstünden bir sene geçmiş, bağlantı hatası yaşayanlar kısaltmasını belki yazar dedim ama sen farklı emeller peşindesin.

Firma kötü değil. Sizle ilgilenen personelde sıkıntı vardır. Şikayet var tabiyiki ama iyi hizmet veren yerleri de var.
Bizimle ilgilenen personel hangi oluşumun parçası? Neden her servis sağlayıcıya en ufak sorunda esip gürleniyor da konu forumun allahı Türknet olunca sorumluluğu bireylerin üzerine bırakmakta bile tereddüt etmiyorsunuz?

Bizimle ilgilenen personel hangi oluşumun parçası? Neden her servis sağlayıcıya en ufak sorunda esip gürleniyor da konu forumun allahı Türknet olunca sorumluluğu bireylerin üzerine bırakmakta bile tereddüt etmiyorsunuz?
Firmanın elemanları başka ne olacaktı ki? bu kadar körü körüne saldırılmaz normal değil.
Firma kötü değil. Sizle ilgilenen personelde sıkıntı vardır. Şikayet var tabi ki ama iyi hizmet veren yerleri de var.
35 şikayet kaydında personel suçumu var, çok saçma bir cevap.

Yeni konular

Geri
Yukarı