TürkNet mağduriyeti

2 yıldır türknet kullanıyorum bi kere bile internet sorunu yüzünden destek kaydı açmak zorunda kalmadım. 1 hafta gibi kısa bi sürede de bağlanmıştım. bu zaman zarfında 2 defa da taşıma yaptım 2sinde de 1 hafta içinde bağlandı. daha iyi interneti daha ucuza alıyorsun ve taahhüt yok. az daha sabretseydin keşke.

2 yıldır türknet kullanıyorum bi kere bile internet sorunu yüzünden destek kaydı açmak zorunda kalmadım. 1 hafta gibi kısa bi sürede de bağlanmıştım. bu zaman zarfında 2 defa da taşıma yaptım 2sinde de 1 hafta içinde bağlandı. daha iyi interneti daha ucuza alıyorsun ve taahhüt yok. az daha sabretseydin keşke.
Daha iyi interneti daha ucuza satın alıyor olmam onlara kul köle olmamı mı gerektiriyor? Bu onların pazarlama prensibi. Ben nihai kullanıcı olarak ilgi alaka beklerim kimse bir sey bağışlamıyor sonuçta.

Daha iyi interneti daha ucuza satın alıyor olmam onlara kul köle olmamı mı gerektiriyor? Bu onların pazarlama prensibi. Ben nihai kullanıcı olarak ilgi alaka beklerim kimse bir sey bağışlamıyor sonuçta.
Napsın adamlar hergün sana günaydın mesajı mı atsınlar mesela. Ayrıca taahhüt olayıyla zaten bağlı olma ilkesinden çıkıyorsun hatırlatayım :) O ilk bağlanma zamanında her firmada sıkıntı yaşayabilirsin ama bu o firmanın kötü olduğu anlamına gelmez. Bazen senin üzerine düşmen gerekir. Ben halimden memnunum internetimden de. Çevreme de kullanmaya başladığımdan beri öneriyorum. Haa arkadaşını getir kampanyası yüzünden değil. Gerçekten onlarında daha düşük hızlardaki internete daha fazla para vermesine gönlüm razı olmaz.

Napsın adamlar her gün sana günaydın mesajı mı atsınlar mesela. Ayrıca taahhüt olayıyla zaten bağlı olma ilkesinden çıkıyorsun hatırlatayım :) o ilk bağlanma zamanında her firmada sıkıntı yaşayabilirsin ama bu o firmanın kötü olduğu anlamına gelmez. Bazen senin üzerine düşmen gerekir. Ben halimden memnunum internetimden de. Çevreme de kullanmaya başladığımdan beri öneriyorum. Haa arkadaşını getir kampanyası yüzünden değil. Gerçekten onlarında daha düşük hızlardaki internete daha fazla para vermesine gönlüm razı olmaz.

Ne demek istediğimi anladığın hâlde bu tür bir tavır takınman gerçekten gülünç:) ayrica benim firmayi kötülediğim bir kısım var mi? Anlayarak okumanızı tavsiye ederim. Ben yaşadığım mağduriyeti dile getirdim sadece. Burada fanboyluk yapmanıza gerek yoktu. Siz memnun kalmışsınızdır önerirsiniz. Ben memnun kalmadım asla da önermeyeceğim.

FTTH internet hizmeti mi alıyorsunuz?

Ne demek istediğimi anladığın hâlde bu tür bir tavır takınman gerçekten gülünç:) ayrica benim firmayi kötülediğim bir kısım var mi? Anlayarak okumanızı tavsiye ederim. Ben yaşadığım mağduriyeti dile getirdim sadece. Burada fanboyluk yapmanıza gerek yoktu. Siz memnun kalmışsınızdır önerirsiniz. Ben memnun kalmadım asla da önermeyeceğim.
👍🏻
FTTH internet hizmeti mi alıyorsunuz?
Apartman girişinde türk telekomun fiber kutusu var. Buraya yeni taşındım ama bundan öncekilerde herhangi bir kutu fln yoktu hızım hepsinde aynıydı. Upload 5 i görüyor. indirme 33 lerde.

Merhaba arkadaşlar size yaşadığım bir mağduriyeti anlatmak istiyorum. Ben boşuna zaman kaybı yaşadım sizler yaşamayin. Türk Telekom'da yaşadığım internet sorunlari artik beni çileden çıkarmaya başladığında yeni taşınacağım evde farklı bir firma kullanmak istedim. Gerek reklamlar gerek çevrenin tavsiyesi ile TürkNet'i araştırdım ve taşınacağım evi sorgulattigimda çok guzel internet hızı degerlerini gördum. Bu beni cezbetti tabii ve ben de 25 Eylül'de TürkNet basvurumu yaptim. İlgi alaka çok güzel görünüyordu. Gerekli belgelerimizi hemen ertesi gün genel merkeze gönderdik. Ancak modem kurulumu yapmak için ekipler hala bizimle iletişime geçmedi. Aradık ulaşamadık demiş ekipler. Kesinlikle böyle bir şey olmadığını müşteri temsilcilerine yine ilettik. Ama hâlâ arayan soran yok. Ben öğrenciyim uzaktan eğitim görüyorum. Bu şekilde mağduriyetimiz devam edecekse daha TürkNet'i kullanmadan TürkNet başvurumuzu iptal etmeyi düşündük. Çünkü daha kurulum aşamasında bu şekilde ise ileride bir arıza kaydı oluşturduğumuzda nasıl olacak acaba ilgi alaka. Reklamlar güzel ama icraattan çok emin değildik yani anlayacağınız. Bugun TürkNet'i aradik biz iptal etmek istiyoruz dedik. Musteri temsilcileri direkt iptal islemlerini yapti. Beyefendi neden iptal etmek istiyorsunuz veya sorun nedir niye iptal ediyorsunuz diye sormadi bile. Olan bizim zamanimiza oldu. İnsanlari mağdur etmek bu kadar kolay olmamalı. Kısacası Mersin'in en kalabalık işlek yerinde TürkNet interneti kuramıyorsa bunun açıklaması ne olur bilmiyorum ve TürkNet'i önermiyorum

Merhaba şuan aynı sorunu birebir bende yaşıyorum sonraki süreçte ne yaptın Bana yardımcı olabilirmisin

TürkNet müşteri hizmetleri aradiğinda o hafta icinde geri donus yapmazlarsa aboneligimi iptal etmeyi dusundugumu pandemi doneminin geregi olarak magdur oldugumu belirttim tamam bildireceğiz dediler ancak yine gelip kurulum yapan, arayan soran olmadı. Aradım iptal etmek istiyorum dedim hemen baslatayim iptal talebinizi dediler. Niye iptal ediyorsunuz, sorun nedir, iptal etmeyin yardımcı olalım falan diye hiç söylemediler bile eyvallahı yokmuşcasına bir tavırla iptal islemlerini gerceklestirdik. Onlarin eyvallahı yoksa benim hiç yok. Paramızla rezil mi olacaz. Gittim Türk Telekom baglattim. En azindan muhatap olabileceğimiz birileri var...

Benimki aktif edildi fakat 35 vereceğiz diye 16 verdiler o da mobil cihazlardan bağlanılamıyor gün içerisinde kopmalar yaşıyorum ve müşteri hizmetleri yok. Bina içi hattım yeni ama yakın zamanda 36 saat içerisinde ekipler kontrol edecek dendi. Sonra da TT tarafından arıza yok diye bana geribildirimde bulundular ama ne gelen oldu ne giden, laubali tavırlarından bıktırdılar. Sorunum çözülmezse kimseye önermeyeceğim. Ama İstanbul gibi bir yerde 1 ay gayet uzun bir süre

Geri
Yukarı