TürkNet mi Türk Telekom mu?

Engin3444

Hectopat
Daha fazla  
Superonline ile olan taahhütüm bu ayın sonunda bitiyor ve Superonline kullandığım paketin fiyatını 160 TL yapmış. Türk Telekom'da 50 Mbps VDSL ve 200 GB AKN paket ücreti 94 TL, TürkNet ise 35 Mbps hızda AKN olmayan abonelik 60 TL ve taahhüt, cayma bedeli vs. yok. TürkNet'e pek bilinmediğinden dolayı güvenemiyorum müşteri hizmetleri vesaire akşam saatlerinde çalışmıyor. Sizce TürkNet aboneliği mi yoksa Türk Telekom aboneliği mi yaptırmalıyım? Kullananlar varsa yorum ve önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
65 TL'ye 75 Mbps'ye download, 4 Mbps'ye kadar upload 200 GB AKK taahhütsüz ve AKK sonrası hız 24 download, upload hızı yine 4 Mbps Netspeed var. TürkNet'ten 100 kat iyi firmadır. TürkNet kullanıyorum ve çok bozdular kendilerini. TürkNet bağlatana kadar sıkıntı çekersin ve kafayı yedirtirler adama. Sorun çıkınca yalanları sallarlar yine uğraşırsınız. 38 download SNR ve sıfır hat zayıflamasına bile iç tesisat sorunu diye kapatan bir firma. 35 veriyoruz diye 32 verip ve onuda 2 kısıp 30 Mbps veren bir firma.

YIllardır TTNET kullanıyoruz arada sıkıntılar olsada iyi bir firma. Türknet hakkında bir fikrim yok ancak seçim yaparken sadece internet hızı değilde müşteri hizmetleri gibi faktörleri de hesaba katın. TTNET'in müşteri hizmetlerinden memnunum.

Turknet kurulumu 1 ay hatta daha fazla bir sürede yapıyor. Altyapı sorunu var ve müşteri hizmetlerini kullandığında sadece yönlendiriliyorsun ve gerçek bir temsilci yok. Tek eksi yönleri bunlar fakat bağlatıp sorun yaşamazsan muazzam bir internet

Açıkçası ben TurkNet'i bağlatırken çekindim fakat çok şükür hiçbir sorun çıkmadı şuan kullanıyorum 33Mbps hız alıyorum. Müşteri hizmetleri de gayet ilgili en azından benim görüşüm bu.

Eğer düşünürsen bu davet kodu ile başvurarak 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsin. Bende faydalanırım bundan teşekkürler.
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Taahhüt olmadığı için denenebilir, hizmeti beğenmezsen taahhüt diye bir bela olmadığı için iptal edip istediğin servis sağlayıcısına geçersin. Ben TT kullanıyorum en fazla 9MBps hız alabiliyorum, komşum TürkNet kullanıyor 14MBps hız alıyor, TürkNet iyi hizmet sunduğu yerlerde cidden çok avantajlı oluyor.

Ben de Türk Telekom kullanıcısıyım. Ama ADSL. 16 Mbps hız, 50 GB AKK. Çok kullanıyorum interneti. Ve memnunum. Alt yapım pek sağlam değil. Yine de sorun yaşamadım şuana kadar. Sadece arada YouTube'u yavaşlatıyorlar. Bir de aşırı sansür var. VPN kullanmak mecburiyetinde kalıyorum.

Geri
Yukarı