TürkNet modem arayüzüne giriş yapılmıyor

Schwindlerch

Hectopat
ZyXEL modem kullanıyorum TürkNet'e yeni geçtim ancak modem arayüzüne giriş yapamıyorum. TürkNet tarafından gönderilen şifre ve kullanıcı adı olmadı. Sonra resetledim modemi admin kullanıcı adı ve 1234 TTNET Türk Telekom şifrelerini denedim yine olmadı. 192.168.1.1 adresinden giriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakasız olacak ama. TürkNet'ten önce hangi operatörü kullanıyordunuz? Ve TürkNet'e geçmeden önce yaptığınız altyapı sorgulamada hız değeriniz neydi şuan ne alıyorsunuz?

Konuyla alakasız olacak ama. TürkNet'ten önce hangi operatörü kullanıyordunuz? Ve TürkNet'e geçmeden önce yaptığınız altyapı sorgulamada hız değeriniz neydi şuan ne alıyorsunuz?
Türk Telekomdan geçtim. Maksimum 90 destekliyor dedi fakat arayüze giremediğimden kurulum yapamıyorum bağlanabilirsem hızı belirtirim.

Türk Telekomdan geçtim. Maksimum 90 destekliyor dedi fakat arayüze giremediğimden kurulum yapamıyorum bağlanabilirsem hızı belirtirim.
Çok teşekkürler. Peki Türk Telekom'da ne kullanıyordunuz ne kadar hız alıyordunuz? Bu arada modem ara yüzüne kablolu bağlantı sağlayarak belki erişebilirsiniz.

Kullanıcı adına "admin" yazıp şifreyi ise modeminizin Wi-Fi şifresi ile girer misin?

Kullanıcı adına "admin" yazıp şifreyi ise modeminizin Wi-Fi şifresi ile girer misin?
Maalesef olmadı.
Modeminizin tam modelini yazar mısınız? Ayrıca modemi Türk Telekom'dan mı aldınız?
VMG3312-B10B evet ttnet döneminden kalma.
Çok teşekkürler. Peki Türk Telekom'da ne kullanıyordunuz ne kadar hız alıyordunuz? Bu arada modem ara yüzüne kablolu bağlantı sağlayarak belki erişebilirsiniz.
ADSL 16 mbps kotasız internet kullanıyordum 8-10 mbps alıyordum hızı. Kablolu bağlanıyorum zaten ama fark yok maalesef.

Geri
Yukarı