Türknet Müşteri Hizmetleri Çaresizliği

Memnunum ancak ADSL ve yüksek hızlı (40mbps üstü) VDSL hatlara önermem Türkneti, Netspeed öneririm.
Bu arada bu memnunluklar bölgeden bölgeye kişiden kişiye değişir. Şansız olay da yaşayabilirsin.

Bunlar benim hat değerlerim;
Eki Görüntüle 321975
Aslında verseler 48mbps download alırmışım :)
@Cleante değerler nasıl sence :)
TürkNet YAPA sisteminde sorun yaşama ihtimali yarı yarıya sayılır. Kimine göre iyi kimine WAE'den çok daha berbat sonuç verebilir. Eğer TurkNet WAE kullanıyorsanız tesisatınız benim gibi sorunsuz ve alt yapınız yeterli seviyedeyse sorun yaşamadan kullanırsınız. Elbette mağdur ettikleri müşteriler olur ama yazılan her sorun TurkNet kaynaklı olamaz. Sadece yazılımsal olarak 1 Mbps ile 1.5 Mbps arası kısıtlama yaparlar. Yani 35 Mbps hızdan 33.5 en fazla 34 alırsınız. Alt yapınız ne olursa olsun, isterse mükemmel derecede olsun üstünü alıyorum diyenin ya hız testi yanlıştır yada yalan söylüyordur.:) @rtakak Hayırlısı olsun kardeşim, güle güle kullan. Hat değerlerin hızına göre iyi fakat alınabilecek son hız ile tam doğru orantılı değil. Çok ufak bir problem var ama sana sıkıntı yaratmaz. Splitter falan kullanıyor musun?

Aynı mahallede aynı sorun ise durum başkadır ama bahsettiğiniz Netspeed üyeleri başka bölgelerdeyse her alt yapı sizinle aynı olacak diye bir kural yok.
Alt yapısı benim gibi iyi olupta Türknet'de aynı sıkıntıyı yaşayanlar var dostum, üste çıkmaya çalışma bu firmanın kapasitesi belli.

TTNET her zaman altyapısını kullanan diğer şirketlere karşı sorun çıkarıyor bende ttnet altyapısındayken sorun yaşamıştım ama turknetin kendi altyapısına geçtiğimden beri bir sıkıntı yok açıkçası

Alt yapısı benim gibi iyi olupta Türknet'de aynı sıkıntıyı yaşayanlar var dostum, üste çıkmaya çalışma bu firmanın kapasitesi belli.
Hemen çık TürkNet'ten o zaman ne bekliyorsun? Sana dert mi anlatacağız? Kafama göre takıl. Sen beni TurkNet müdürü falan mı sandın? İnsanların %90'ı internetin en ufak bir sorunundan anlamayan insanlardır. Bu yüzden şikayet sitesi şikayetlerle dolu. Mesela sen anlasaydin bize sormazdın. Bizim dediklerimiz en güvenmeyeceksen bize soru sormayacaksın.

Hemen çık TürkNet'ten o zaman ne bekliyorsun? Sana dert mi anlatacağız? Kafama göre takıl. Sen beni TurkNet müdürü falan mı sandın? İnsanların %90'ı internetin en ufak bir sorunundan anlamayan insanlardır. Bu yüzden şikayet sitesi şikayetlerle dolu. Mesela sen anlasaydin bize sormazdın. Bizim dediklerimiz en güvenmeyeceksen bize soru sormayacaksın.
Tutmayın küçük enişteyi :dikkatli:.

Hocam sen bilgili birine benziyorsun. Yaklaşık bir yıl fiber için dilekçe yazdım ve il müdürlüğüne teslim ettim.Yakın zaman içerisinde yollardaki kanalizasyon kapağına benzer eski telekom kapaklarını söktüler yenisini koydular. binaların yakınındaki yerleri kazdılar,kablo koydular. Bundan 1 yıl geçti ama ne fiber geldi ne de bir şey adsl de sürünüyoruz. Yıl olmuş 2018 8 mbit internet için tuzlu fiyat ödüyoruz. Benim sorum bu adamlar öyle kazdı etti, kapak değiştirdi,peki bu yaptıkları ne işe yaradı ne yaptı bunlar şimdi ? ortada ne fiber ne bir şey. Bu nalet fiberi getirtmek için ne yapmam lazım ?

Hocam sen bilgili birine benziyorsun. Yaklaşık bir yıl fiber için dilekçe yazdım ve il müdürlüğüne teslim ettim.Yakın zaman içerisinde yollardaki kanalizasyon kapağına benzer eski telekom kapaklarını söktüler yenisini koydular. binaların yakınındaki yerleri kazdılar,kablo koydular. Bundan 1 yıl geçti ama ne fiber geldi ne de bir şey adsl de sürünüyoruz. Yıl olmuş 2018 8 mbit internet için tuzlu fiyat ödüyoruz. Benim sorum bu adamlar öyle kazdı etti, kapak değiştirdi,peki bu yaptıkları ne işe yaradı ne yaptı bunlar şimdi ? ortada ne fiber ne bir şey. Bu nalet fiberi getirtmek için ne yapmam lazım ?
Nasıl kablo döşediler, ne yaptılar, nasıl çalıştılar görmeden konuşmak mümkün değil. Sorunlarınla ilgili bir konu açarak beni etiketle, burası başka konu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı