TürkNet nasıldır?

Uçabilen CJ

Hectopat
Yer
her heart ღ
Arkadaşlar bulunduğum bölgede TürkNet altyapısı olduğunu öğrendim ve geçmeyi düşünüyorum. Altyapısı olup da kullanan varsa memnun mu, ping sorunu var mı? Açıklarsanız çok sevinirim.

rechtssprechung

Nanopat
Arkadaşlar bulunduğum bölgede TürkNet altyapısı olduğunu öğrendim ve geçmeyi düşünüyorum. Altyapısı olup da kullanan varsa memnun mu, ping sorunu var mı? Açıklarsanız çok sevinirim.
Kendi altyapıları YAPA var ise çok iyi hizmet alırsınız. Genelde öyle oluyor.

menagon61

Picopat
1.5 yıldır kullanıyorum. 5 arkadaş cs go giriyoruz en iyi ping bende. 40-55 arası. Tabi bölgeden bölgeye fark eder. İstanbul küçükçekmecedeyim ben.
Önemli bi eksiği vardır o da çağrı merkezi olmaması. Uygulamadan ticket atmanız gerekiyor. Ben bunca zaman hiçbir sorun yaşamadım bunu belirteyim.

edit: bu kod ile kaydolursanız hem siz hem ben bir ay ücretsiz kullanabiliriz “NJR46LA75BES”.

Mustafa Kayapat

Decapat
Kendi altyapısı varsa kesinlikle geç. Bu arada Türk Telekom'un altyapısını kullandığı abonelerine iyi hizmet verememesi normal. Çünkü yönetimi onda değil ve nerede sorun olduğunu bilemiyor. Bazı müşteriler de inadına kafayı yedirtince karşılarında muhattap bulamıyorlar.

KS
Uçabilen CJ

Uçabilen CJ

Hectopat
Yer
her heart ღ
Kendi altyapısı varsa kesinlikle geç. Bu arada Türk Telekom'un altyapısını kullandığı abonelerine iyi hizmet verememesi normal. Çünkü yönetimi onda değil ve nerede sorun olduğunu bilemiyor. Bazı müşteriler de inadına kafayı yedirtince karşılarında muhatap bulamıyorlar.

Hocam sitelerinde bizim semtin ismi vardı o yüzden dedim Türk Telekom'un mu yoksa TürkNet'in mi acaba?

Ulunay

Gigapat
YAPA kapsamında ilk 300-400 metre içindeyseniz geçilebilir ama YAPA kapsamında 600+ ise önermem.

KS
Uçabilen CJ

Uçabilen CJ

Hectopat
Yer
her heart ღ
Yapa kapsamında ilk 300-400 metre içindeyseniz geçilebilir ama yapa kapsamında 600+ ise önermem.

Hocam onu nereden öğrenebilirim? Ben sitelerine bakınca bizim semtin ismi gözüküyordu ama, yardımcı olursanız sevinirim.

Ulunay

Gigapat
Hız sorgulama ekranında ne çıkıyor ?

Tebrikler aktif altyapımızdasın yazıyorsa YAPA kapsamındasınız. Orada bulunan hız ise %90 doğru çıkıyor.

Yeni konular

Yukarı