Türksat Kablo, Süper Kablonet ve Fiber Kablonet siteleri gerçek mi?

289120

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bu 4 site neredeyse tamamen aynı bunların 4'üde gerçek offical site mi?
@Dutchman

Kablonet hizmetini Türksat'tan alıyorsunuz, doğrudan Türksat ile iletişime geçin ve Türksat'ın sitesinden işlem yapın. Kablonet'i çok uzun bir zaman önce bağlattığım için nereden iletişime geçtiğimi hatırlamıyorum.

Kablonet hizmetini Türksat'tan alıyorsunuz, doğrudan Türksat ile iletişime geçin ve Türksat'ın sitesinden işlem yapın. Kablonet'i çok uzun bir zaman önce bağlattığım için nereden iletişime geçtiğimi hatırlamıyorum.

Hocam şu an onlardan bir hizmet almıyorum altyapım kaç destekliyor diye merak ettiğim için sitelerine girdim fakat 4'tane site çıkınca arada kaldım.
Herhalde @Takeshi Kovacs hocamın da dediği gibi ilk site offical site gerisi bayi sitesi sanırım.

Hocam şu an onlardan bir hizmet almıyorum altyapım kaç destekliyor diye merak ettiğim için sitelerine girdim fakat 4'tane site çıkınca arada kaldım.
Herhalde @Takeshi Kovacs hocamın da dediği gibi ilk site offical site gerisi bayi sitesi sanırım.
Olabilir, dediğim gibi Türksat'ın sitesinden yapın.

Hizmet gayet iyidir bu arada, 12 yıldır abonesiyim, yalnızca bir defa çözülemeyen bir sorunum oldu. Onda da hava şartlarından ötürü sokak altyapısı hasar aldığı için genel bir sorun oldu. Bunun haricinde memnunum öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı