Türksat Kablonet düşük indirme hızı

Laksed

Hectopat
Türksat Kablonet internet kullanıyorum. Şuana kadar hep 50Mbps download hızı 14 ms ve 5 upload hızım vardı gayet güzel ve memnun olduğum bir paketti. Fakat 3 gündür LoL'de 30-60 arası ping almaya başladım. Discord'da falan normal gözüküyordu ben de sorunu LoL'de sandım. Ama şu an internet hız testi yapınca pingim yine 14 ms çıkıyor fakat download hızım 3-8 arası gözüküyor. Uploadım hala 5 jitter kısmı tam olarak ne bilmiyorum ama o da 100-200'den fazla çıkıyor. Büyük ihtimalle o ping sorunu da bu download yüzünden diye düşünüyorum. Eğer bir çözümü yoksa müşteri hizmetlerini arayacağım fakat önce bir buraya sormak istedim.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-08_120202.png
    resim_2021-02-08_120202.png
    217,6 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkaplanda internet kullanan başka işlemler varsa o da sonucu etkilemiş olabilir. Ek olarak kablolu olarak kullanırsanız daha iyi değerler alabilirsiniz diye düşünüyorum. Emin değilim, bilen arkadaşlar yardım edecektir. Öne çıkar butonuna basın.

Son düzenleme:
Arkaplanda internet kullanan başka işlemler varsa o da sonucu etkilemiş olabilir. Ek olarak kablolu olarak kullanırsanız daha iyi değerler alabilirsiniz diye düşünüyorum. Emin değilim, bilen arkadaşlar yardım edecektir. Öne çıkar butonuna basın.
3-4 gündür böyle arkadaki her şeyi kapatarak denedim yine olmadı. Aynı zamanda kablolu kullanıyorum. Yine aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı