Türksat Kablonet fiber nasıldır?

VUHD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yeni taşınmış olduğum sitede Türksat Kablonet fiber mevcut. Deneyimleri olan veya arkadaşı eşi dostu kullanmış olan var mı? Önerir misiniz?

Şahsen kullanıyorum 100TL'ye hem televizyon hem de 70 Mbps internet bence mükemmel hizmet.
Ve ayrıca ekleyeyim internetinde hiç sorun yaşamadım.

Merhaba, yeni taşınmış olduğum sitede Türksat Kablonet fiber mevcut. Deneyimleri olan veya arkadaşı eşi dostu kullanmış olan var mı? Önerir misiniz?
Acaba TT Fiber de mevcut mu? Kontrol ettiniz mi? Şahsen Kablonet'in 19-24 saatleri arasında yaptığı hız kısıtlaması nedeniyle bir dezavantajı olsa da, gayet iyidir diye düşünüyorum, neticede fiber yani.

Acaba TT Fiber de mevcut mu? Kontrol ettiniz mi? Şahsen Kablonet'in 19-24 saatleri arasında yaptığı hız kısıtlaması nedeniyle bir dezavantajı olsa da, gayet iyidir diye düşünüyorum, neticede fiber yani.
TT Fiber internetimi yeni adrese taşıyamadım. Daireye fiber için 3 4 başvuru lazımmış. Maalesef.
Şahsen kullanıyorum 100TL'ye hem televizyon hem de 70 Mbps internet bence mükemmel hizmet.
Ve ayrıca ekleyeyim internetinde hiç sorun yaşamadım.
Paketiniz güzelmiş, sanırım artık bu kadar uygun paketler yok. Umarım abone olunca ben de iyi hizmet alabilirim :)

Yeni ağabeyimin evine bağlattım. Mükemmel ping değerleri ve 100 mbit hızıyla tadından yenmiyor. Ağabeyim yan odada televizyondan 4K film izlerken ben Valorant'ta 25 pingle oynuyordum. Tek sıkıntısı akşam hız düşmesi oluyor. Bu dediğimi akşam yapmanız zor. Fakat cidden ping konusunda çok iyi bir tercih olur.

Geri
Yukarı