Türksat Kablonet internet paketleri

Hocam akıllı 100 tarifesini kullanıyorum. 18.00-24.00 arasında 24mbps'ye düşüyor. Ama onun dışında aldığınız hız muazzam diyebilirim. Bütçeniz imkan veriyorsa 100mbps almalısınız. Çok fark ediyor çünkü.
Gündelik işlerinizi 18-24 arası yaparsınız, indirmelerinizi de kalan saatlerde yapabilirsiniz.

Hocam akıllı 100 tarifesini kullanıyorum. 18.00-24.00 arasında 24Mbps'ye düşüyor. Ama onun dışında aldığınız hız muazzam diyebilirim. Bütçeniz imkan veriyorsa 100Mbps almalısınız. Çok fark ediyor çünkü.
Gündelik işlerinizi 18-24 arası yaparsınız, indirmelerinizi de kalan saatlerde yapabilirsiniz.

Yorumun için teşekkür ediyorum. 50 Mbps olan paketi aldım. Zaten altyapının desteklediği maksimum hız 68 Mbps. Ayrıca modemin kalitesi berbat. 3-4 metre sonrasında sinyal ve hız çok düşüyor. Ama yeterli benim için.

Yardımcı olabildisyem sevindim hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Evet modemin öyle bir problemi mevcut. Dublex evde sinyal arttırıcı olmadan kullanamıyoruz modemi.

Yardımcı olabildisyem sevindim hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Evet modemin öyle bir problemi mevcut. Dublex evde sinyal arttırıcı olmadan kullanamıyoruz modemi.
Teşekkür ederim. Kullandığınız veya önerebileceğiniz sinyal arttırıcı modeli var mıdır ?

Kurulumu ve kullanımı basit. Hızı da fazla düşürmüyor. Alabilirsiniz tavsiyemdir.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yorumun için teşekkür ediyorum. 50 Mbps olan paketi aldım. Zaten altyapının desteklediği maksimum hız 68 Mbps. Ayrıca modemin kalitesi berbat. 3-4 metre sonrasında sinyal ve hız çok düşüyor. Ama yeterli benim için.

Hocam hayırlı olsun fakat 68Mbps destekliyor demişsiniz bunu düzeltmek istiyorum, Kablonet fiber olduğu için 100 Mbps alabilirdiniz. Aslında fiber olduğu için belli bir hız sınırı yok, sağlayıcının sunduğu paketler belirliyor hızı.

Hocam hayırlı olsun fakat 68Mbps destekliyor demişsiniz bunu düzeltmek istiyorum, Kablonet fiber olduğu için 100 Mbps alabilirdiniz. Aslında fiber olduğu için belli bir hız sınırı yok, sağlayıcının sunduğu paketler belirliyor hızı.

Öncelikle teşekkür ederim. Haklısınız. TurkNet ve Millenicom'da altyapıyı ve hızı sorgulatırken ikisi de 68 Mbps olarak gösterdi. Ondan dolayı öyle yazdım.

Kablonet DOCSIS teknolojisi kullanıyor. 100 Mbps desteklemesi gerekli.

Geri
Yukarı