Türksat Kablonet vs TürkNet

Kapitan

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bu hafta içerisinde Türk Telekom ile yapmış olduğum 24 aylık taahhüt sona eriyor böylece internet sağlayıcımı değiştireceğim. Bulunduğum yere Superonline'ın gelmemesinden dolayı tercihim ya Türksat Kablonet ya da Türk Net olmak zorunda olmak zorunda. (Türk Telekom'dan pek memnun değildim zaten. ) (100Mbps tarifesine geçeceğim ikisinde de. ) Hangisini önerirsiniz acaba? Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 3 aydır Turknet kullanıyorum ve gayet memnunum. 4k film izlerken donma falan olmuyor. Turknet'in bir diğer avantajı taahhüt yok. Kullanın beğenmezseniz sözleşmenizi iptal edebilirsiniz. Dilerseniz " Arkadaşını Getir " kampanyasıyla 1 ay ücretsiz kullanmanıza vesile olabilirim.

Yaklaşık 3 aydır Turknet kullanıyorum ve gayet memnunum. 4k film izlerken donma falan olmuyor. Turknet'in bir diğer avantajı taahhüt yok. Kullanın beğenmezseniz sözleşmenizi iptal edebilirsiniz. Dilerseniz " Arkadaşını Getir " kampanyasıyla 1 ay ücretsiz kullanmanıza vesile olabilirim.
1 ay kullandıktan sonra devamını getirmek zorunlu mu? Örneğin memnun kalmadık falan.

Turknetten kesinlikle uzak durun derim çekmediğim çile kalmadı düzgün bir iss bulursam malum fiyatlar belli ben değiştirip kurtulmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı