Türksit firmasından alınan ürün 1 aydır gelmiyor

Nemİx

Decapat
Daha fazla  
Firma turksit.

Ürünü 18 Eylül de aldım o tarihten itibaren halen daha transfer merkezinde. 1 ay olacak ya üstüne üstlük sipariş tamamlandı diyor. Bana ne ulaşan var ne gelen giden var. Satıcıda ayrıca çok ilgisiz kesinlikle önermiyorum.
Satıcı firmayı aradım sistemden ürününüz teslim edildi olarak gözüküyor dedi ve sözlü beyanla hiçbir şeyi kanıtlayamazsınız diyor. Amma velakin kargo takip ekraninda 21 Eylül'den beri teslimat şubesinde olarak gözüküyor.

Yakınımda ki kargo firmasına gittim onlar ürünün gelmediğini söylüyor. Zaten olması gereken de buydu açıkçası.
Kesinlike almanızı önermiyorum "oyuncu koltuğu bakıyorsanız bu firmadan uzak durmanız gerekmektedir."

Bankadan harcama itirazında bulunun. Kanıtları gönderin belge kısmında belki para iadesi alabilirsiniz.

hepsiburada müşteri hizmetleri ile iletişime geçin sorunu anlatın onlar bir çözüm bulmaz ise kargo durumunu ve site üzerinde tamamlandı yazan yazıyı satıcının mesajlarını kanıt sunarak bankaya harcama itirazında bulunun. bence üzerinden 1 ay geçmiş o kargo gelmez.

hepsiburada müşteri hizmetleri ile iletişime geçin sorunu anlatın onlar bir çözüm bulmaz ise kargo durumunu ve site üzerinde tamamlandı yazan yazıyı satıcının mesajlarını kanıt sunarak bankaya harcama itirazında bulunun. bence üzerinden 1 ay geçmiş o kargo gelmez.
Uzman ekip tarafından inceleme altına alındı. 2 Gün sonra işlem sağlanmazsa iade olucak.
Zaten kargolansa kapıma gelse bile ben kapıda iade edicem. Garip bir firma aradım SIFIR HİZMET ARADIĞIMA BİN PİŞMAN OLDUM

Uzman ekip tarafından inceleme altına alındı. 2 Gün sonra işlem sağlanmazsa iade olucak.
Zaten kargolansa kapıma gelse bile ben kapıda iade edicem. Garip bir firma aradım SIFIR HİZMET ARADIĞIMA BİN PİŞMAN OLDUM
kötü bir deneyim olmuş sizin için. ilanın bağlantısını gönderebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı