TürkTelekom Fiber Tarife 16Mbps İnternet, 16Mbps İndirme Hızı Almak

Hthre

Hectopat
Yer
İstanbul
Bu gün TürkTelekom Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağladım, bulunduğum yerde Fiber Altyapı olduğunu söylediler. Ben de 16Mbps limitsiz internet bana uyduğu için 16Mbps ile saniyede kaç MB indirebileceğimi sordum. saniyede 16 Mb (16 MB/S) indirme hızı alabileceğimi söylediler.
Normalde 16 mbps saniyede en fazla 2-3 MB indirme hızı vermiyor mu? Kafam karıştı bu konuda, yardımlarınızı bekliyorum.
Not : Bulunduğum alt yapı TürkTelekoma ait ve ben şu anda SuperOnline kullanmaktayım, TürkTelekom SuperOnline'a en fazla 8Mbps hız veriyor ve bende onu kullanıyorum, alabildiğim maximum indirme hızı 900kbps/s . TürkTelekom Fiber olarak 50mbps hız destekliyor.( Müşteri hizmetlerindeki kadın bana 50mbps alırsam '' saniyede 50 megabayt indirebileceğimi söylüyor :D . Dalga mı geçiyorlar yoksa çalışan mı yanlış biliyor? Biri beni aydınlatsın lüfen.

Bilgisiz bir arkadaşmış sanırım. 16 MBPS kullanıyorum en maksimum 2 MBPS alıyorum. Ortalama olarak 1.6-.1.7.
390854

16MBPS=Saniyede 1.6 MB indirme hızı.
Bilgisiz bir arkadaşmış sanırım. 16 MBPS kullanıyorum en maksimum 2 MBPS alıyorum. Ortalama olarak 1.6-.1.7.
Eki Görüntüle 390854
Peki ben şimdi şikayette bulunsam, bana 16 mbps'nin saniyede 16 MB indirme verdikleri ile alakalı, şikayetim değerlendirilir mi? Her ne kadar elemanın bilgisizliği olsa da beni yanlış bilgilendirdi. Buradan bir çıkar sağlayabilir miyim?

Peki ben şimdi şikayette bulunsam, bana 16 mbps'nin saniyede 16 MB indirme verdikleri ile alakalı, şikayetim değerlendirilir mi? Her ne kadar elemanın bilgisizliği olsa da beni yanlış bilgilendirdi. Buradan bir çıkar sağlayabilir miyim?
Siz yanlış bilgilendiriyorsunuz beyefendi diye sıyrılmasınlar sonra 😀 Türktelekomdan bahsedince her şeyi beklerim. Ama arayıp sorabilirsiniz 16 paketini alırsam indirmem kaç olur diye. Sanmıyorum çıkar olarak indirim vs. yapacaklarını aramakta fayda var ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı