TÜVTÜRK süreci nasıl işler?

• Konuyu başlatan mk123
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 844
Yok streslik bir durum yok, karışıklıkta yok, sadece beklemek sıkıcı. O yüzden yanına bir arkadaşını almanı tavsiye ederim :D

Maalesef kimseyi bulamadım. :(

Fren test noktası girişte var zaten ondan sonrası aşırıya kaçar daha geçenlerde bir görevli sanırım Mercedes g kasa bir araçla 3 arabayı pert etmişti haberlerde görmüşsünüzdür belki.

Yapmayın ya böyle şeyler söylemeyin zaten stresliyim. :)

Maalesef kimseyi bulamadım. :(

Yapmayın ya böyle şeyler söylemeyin zaten stresliyim. :)
Stres yapmayın hocam öyle bir durum yok sadece arabanıza değer veren biriyseniz biraz gıcık olucaksınız kullanma şekillerine. Arabanızdaki gerekli her şeyi kontrol ettiyseniz kalmaz zaten kalırsa bile düzeltip getirmeniz için belli bir süre var ekstra ücret vermiyorsunuz diye biliyorum.

Stres yapmayın hocam öyle bir durum yok sadece arabanıza değer veren biriyseniz biraz gıcık olacaksınız kullanma şekillerine. Arabanızdaki gerekli her şeyi kontrol ettiyseniz kalmaz zaten kalırsa bile düzeltip getirmeniz için belli bir süre var ekstra ücret vermiyorsunuz diye biliyorum.

İlk araba her zaman kıymetlidir. Gerçi ben her eşyamı düzgün kullanıp kıymet veririm. Karşımda hor kullanıldığını görürsem sessiz kalacağımı çok sanmıyorum. Bakımları her şeyi tamam. Trafik seti konulacak sadece.

Çok şükür tekte geçtim teşekkürler ilgilenen kişilere. Ama fix yazıları görünce sinirim bozulmadı değil.

Çok şükür tekte geçtim teşekkürler ilgilenen kişilere. Ama fix yazıları görünce sinirim bozulmadı değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı