TUF 1650S OC vs ROG Strix 1650S

Geguaqo

Decapat
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Yeni toplayacağım sisteme ekran kartı olarak GTX 1650S almaya karar verdim. İşlemci olarak da Ryzen 3 3100 kullanacağım. ASUS TUF modelini almayı düşünüyordum. Fakat dün Hepsiburada'da PC parçalarına %15 indirim geldi ve 2050 TL'ye almayı düşündüm Asus TUF modeli 1869 TL'ye düştü. Fakat aynı zamanda ROG Strix modeli de 2200 liradan 1979 TL'ye düştü. Ben TUF modelini almayı düşünüyorum çünkü OC edition.
Siz hangisini tavsiye edersiniz?
Asus ROG Strix
Asus TUF

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de TUF var gayet de iyi oluyor. Isınma falan diyenler olursa "he" deyip geçebilirsin. Eski sürümünde olan bir problemdi yeni nesil TUF'larda ısınma sorunu yok. Hatta baya iyi soğutuyorlar. Gönül rahatlığı ile TUF alabilirsiniz. Bir de OC modeli yani. İyi günler.

ASUS TUF çekirdek hızı daha fazla ama arasında fazla fark yok RGB istiyorsan ROG alabilirsin.

Yeni toplayacağım sisteme ekran kartı olarak GTX 1650S almaya karar verdim. İşlemci olarak da Ryzen 3 3100 kullanacağım. ASUS TUF modelini almayı düşünüyordum. Fakat dün Hepsiburada'da PC parçalarına %15 indirim geldi ve 2050 TL'ye almayı düşündüm Asus TUF modeli 1869 TL'ye düştü. Fakat aynı zamanda ROG Strix modeli de 2200 liradan 1979 TL'ye düştü. Ben TUF modelini almayı düşünüyorum çünkü OC edition.
Siz hangisini tavsiye edersiniz?
Asus ROG Strix
Asus TUF
ROG Strix çok ayrı bir dava ya.

1650S'e 2000 TL verilmez. Zaten ısınan bir kart değil, tek fanlı modeller bile iş görüyor. Alacaksanız TUF olanı alın.

Bu arada 3100 yerine 10100F tercih etmeni öneririm daha almadıysan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı