TUF A15 alınır mı?

Egeddd

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. 16 GB RAM 3050 Ti i7 ya da Ryzen 6800 ozellikde bilgisayar almak istiyorum.
ASUS'un A15 hno49 ya da HN034 modellerini alabilirim.
Ayrica Lenovo da alabilirim. Verebilecegim maksimim para 18k. Onerilerinizi bekliyorum☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 16 GB RAM 3050 Ti i7 ya da Ryzen 6800 ozellikde bilgisayar almak istiyorum.
ASUS'un A15 hno49 ya da HN034 modellerini alabilirim.
Ayrica Lenovo da alabilirim. Verebilecegim maksimim para 18k. Onerilerinizi bekliyorum☺️

ASUS almanı öneririm. Kendimde Lenovo Ideapad 320 var ve menteşe sorunlarından bıktım.

Alınmaz fazla ısınıyor ve işlemci gücüne ihtiyaciniz yoksa gerek yok ipg3 alın Lenovo Idepad 3 82K200JYTX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bahsettiğin modelle ipg3'un ne benzerliği var soyler misin? Tek benzerliği ismi Ideapad.

Benzerlik olan kısmı menteşe kapağı menteşe ve ekran. Ideapad 320'deki ile aynı parçalar kullanılıyor.

Alınmaz fazla ısınıyor ve işlemci gücüne ihtiyaciniz yoksa gerek yok ipg3 alın Lenovo Idepad 3 82K200JYTX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bahsettiğin modelle ipg3'un ne benzerliği var soyler misin? Tek benzerliği ismi Ideapad.

ip320.png

ipg3.png

Bu parça kısa süre içerisinde özelliğini yitirip yerinden çıkıyor ve ekran çerçevesi açılıp laptopun ekranı kapanamaz hale geliyor sırf bu sorun yüzünden 4 kere servise verdim hepsindede ücret istediler.

Cihaz bende olma süresi neredeyse 4ay oldu, kısa süre dediğiniz sure 1yil mi :D

Cihazı teslim aldıktan 3 ay sonra oldu bunlar.

bıkwak.jpg

Bu da başka bir açıdan.

Kendi açtığım konuyada bakarsanız dahaiyi anlayabilirsiniz Lenovo Ideapad serisi alınır mı? Alınmaz mı?

Son düzenleme:
Açtığınız konuya vakit olmadığı için bakamiyorum ama ipg3u öncedende uzun süre kullananlar var şimdi de kullananlar var ve böyle bir sorunla karsilasmasmis kimse, 320D'e yaşadığınız sorunun bunda geçerli olduğunu sanmiyorum.

Açtığınız konuya vakit olmadığı için bakamiyorum ama ipg3u öncedende uzun süre kullananlar var şimdi de kullananlar var ve böyle bir sorunla karsilasmasmis kimse, 320D'e yaşadığınız sorunun bunda geçerli olduğunu sanmiyorum.

Onu bende bilemem eski modeller problemliydi belki yeni modellerde düzeltmiş olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı