TUF B450 PLUS RAM seçimi

tatarov

Centipat
Daha fazla  
İyi forumlar,

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ASUS TUF B450 PLUS GAMING anakartı kullanıyorum, RAM'lerim Team t-Force vulcan Z (2 X 8 GB).

Ekstra 2 tane daha aynı RAM'lerden almayı düşünüyorum. Paylaştığım linkte birisi yorum olarak benim de kullanmış olduğum anakartla uyumsuz olduğunu söylemiş. Konuyla ilgili bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Benim RAM'lerim uyumsuzsa ne gibi bir sıkıntısı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın almak istediğiniz ram anakartınızın bellek desteği listesinde yok. Bu çalışmayacağı anlamına gelmiyor fakat çalışmayabilirde. Size önerim anakartınızın bellek listesinden ram seçmeniz. Daha garanti olur.

Satın almak istediğiniz ram anakartınızın bellek desteği listesinde yok. Bu çalışmayacağı anlamına gelmiyor fakat çalışmayabilirde. Size önerim anakartınızın bellek listesinden ram seçmeniz. Daha garanti olur.
Mevcut olarak ramlerden kullanıyorum bi sıkıntı oluşturur mu ileride ?

Merhaba. Bende ASUS TUF B450 PRO GAMING anakartını satın aldım. Team t. F RAM sipariş etmek istiyorum. RAM'lerin başında "TUF" ibaresi var fakat uyumluluk listesinde belirtilmemiş. Herhangi bir sıkıntı teşkil eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı