TUF B450M-PRO alınır mı?

user00ssx

Decapat
Yer
Ankara
Öncelikle merhaba. Başlıktaki anakart ile R5 3500X'i kullanmak istiyorum. Size sorum sadece bu anakart güzel midir? Bu işlemci ile çalışmada bir sorun çıkarır mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  • Crucial Ballistix 16 GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL15.
  • ASUS Dual RX580 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF B450-Pro kullanıyorum. Şahsen çok memnunum. Başıma elektrikle alakalı olumsuz bir durum gelmişti akıma karşı koruma ve birkaç yan özelliği sayesinde bileşenleri baya bir korumuştu. Belki daha sade ama ergonomisi iyi bir kart alınabilir (ROG serisi gibi) ama ben sağlamcıyım diyorsanız TUF iyidir.
Not: Benim aldığım fiyatla alakası olmadığı için fiyatı konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Ne kadara alıyorsun?

1143 TL hocam.
TUF B450-PRO kullanıyorum. Şahsen çok memnunum. Başıma elektrikle alakalı olumsuz bir durum gelmişti akıma karşı koruma ve birkaç yan özelliği sayesinde bileşenleri bayağı bir korumuştu. Belki daha sade ama ergonomisi iyi bir kart alınabilir (ROG serisi gibi) ama ben sağlamcıyım diyorsanız TUF iyidir.
Not: Benim aldığım fiyatla alakası olmadığı için fiyatı konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim. TUF serisi alma hevesimi iyice arttırdınız. :)

Benzer fiyata Asus B550 serisi var.

Benzer fiyata ASUS B550 serisi var.

Performans açısından sorun teşkil eder mi acaba? Bende Prime B450M-K modeli var ve hiç memnun değilim. Enternet girişinde sıkıntı yaptığı için bazen oyunlarda ani donmalar vs oluyor. Bu modelden yani Prime serisinden almayı düşünmüyorum. Ama tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Performans açısından sorun teşkil eder mi acaba? Bende Prime B450M-K modeli var ve hiç memnun değilim. Enternet girişinde sıkıntı yaptığı için bazen oyunlarda ani donmalar vs oluyor. Bu modelden yani Prime serisinden almayı düşünmüyorum. Ama tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Sadece PCIe 4.0 destekli ve daha güncel bir anakarta geçmiş olursunuz.

Geri
Yukarı