TUF F15 FX506LU-HN053 alınır mı?

Bütçe
9000

8.735₺ fiyatıyla satılıyor şu an, geçen hafta ben de bu linkteki ürünü aldım. Kesinlikle 8 gb ram takviyesi gerekli, performans ve soğutma anlamında ne çok iyi ne de kötü denilebilir. Warzone'da en yüksek ayarlarda 60-75 arası fps alırken sıcaklık değerleri 80-85 derecelerde, Cs-Go'da en yüksek ayarlarda 110-130 arası fps alırken sıcaklık değerleri 80-85 derecelerde dolaşıyor.

Ayrıca sadece bende ki cihaza mı özel bir durum bilmiyorum ama GPU ve CPU tam yükteyken cızırtı sesi gelmekte ancak tam yükte fan sesi o kadar yoğun ki duymak için kulağınızı dayamanız gerekiyor.

8.735₺ fiyatıyla satılıyor şu an, geçen hafta ben de bu linkteki ürünü aldım. Kesinlikle 8 GB RAM takviyesi gerekli, performans ve soğutma anlamında ne çok iyi ne de kötü denilebilir. Warzone'da en yüksek ayarlarda 60-75 arası FPS alırken sıcaklık değerleri 80-85 derecelerde, CS:GO'da en yüksek ayarlarda 110-130 arası FPS alırken sıcaklık değerleri 80-85 derecelerde dolaşıyor.

Değerlere bende baktım yarın alıyoruz bakalım. Siz kaç liraya aldınız?

Hard diskten ara ara mekanik sesler geliyor biraz rahatsız edici olabiliyor ama depolama anlamında 1 TB HDD - 256 GB SSD gerçekten şu an için gayet yeterli.

Güzel duruyor, ancak alınca yanında fanda almanızı öneririm. Ne olur ne olmaz TUF sonuçta:)
İlerleyen zamanda inşallah
8.860₺'ye aldım. Bence fiyat olarak bu donanımda en uygun olanı diyebiliriz. Ekran kartı max-p olan model yanılmıyorsam.
normal gtx 1660 ti yazıyor açıklamada (yani max p max q vb. şey yazmıyor)

@Radeon RX 5500M sizede çok teşekkür ederim her konuma cevap yazdınız çok emeğiniz geçti​

Hard diskten ara ara mekanik sesler geliyor biraz rahatsız edici olabiliyor ama depolama anlamında 1 TB HDD - 256 GB SSD gerçekten şu an için gayet yeterli.
Benim için sorun değil kulaklığım maşallah silah patlasa ses geçirmiyor.

Açıkçası kontrolünü yapmadım daha önce alan bir arkadaş kontrol ettiğinde ekran kartının 80 TDP(max-p) değeri olduğundan bahsetmişti.

İlerleyen zamanda inşallah

Normal GTX 1660 Ti yazıyor açıklamada (yani Max p Max Q vb. şey yazmıyor)

@Radeon RX 5500M size de çok teşekkür ederim her konuma cevap yazdınız çok emeğiniz geçti​

Benim için sorun değil kulaklığım maşallah silah patlasa ses geçirmiyor.

Rica ederim hocam, görevimiz.

Geri
Yukarı