TUF F15 FX506LU-HN225 vs. FX506LU-HN053 vs. Acer NH.Q7PEY.001

Bütçe
9500 civarı
Teşekkür ederim hocam.
buyrun hocam gta 5 test kısa ama idare edin uploadım çok ktü maalesef.
maksimum fan fişte

0-40 saniyerler arası güç tasarrufu modu

40-60 saniyeler arası dengeli mod

68-100 saniyeler arası yüksek performans modu

buyrun hocam gta 5 test kısa ama idare edin uploadım çok ktü maalesef.
maksimum fan fişte

0-40 saniyerler arası güç tasarrufu modu

40-60 saniyeler arası dengeli mod

68-100 saniyeler arası yüksek performans modu

Hocam indirip izledim ama yazmayı unutmuşum. Acer Nitro 9500 iken Asus Tuf'ı 8600'e yakaladım ve aldım. İlginiz için çok teşekkürler.

Hocam memnun musunuz şu an bilgisayardan? Şarjı, ekranı, performansı vs. nasıl sizce?
Hocam ben performansından çok memnunum. Lakin çözemediğimiz bir drop sorunu var bu bilgisayarı kullananlar olarak. Ekranı 250 nit olmasına rağmen çok canlı. Boyut olarak da 17.3'den geçmiş olmama rağmen hiç küçük hissettirmedi, ekran kasa oranından diye düşünüyorum. Şarjı dizi izlerken vs 4-5 saat gidiyor full parlaklıkta. Lakin gaming laptoplardan uzun şarjsüresi beklemeyin cpu ve gpu çok enerji harcıyor.

Hocam ben performansından çok memnunum. Lakin çözemediğimiz bir drop sorunu var bu bilgisayarı kullananlar olarak. Ekranı 250 nit olmasına rağmen çok canlı. Boyut olarak da 17.3'den geçmiş olmama rağmen hiç küçük hissettirmedi, ekran kasa oranından diye düşünüyorum. Şarjı dizi izlerken vs 4-5 saat gidiyor full parlaklıkta. Lakin gaming laptoplardan uzun şarjsüresi beklemeyin cpu ve gpu çok enerji harcıyor.
Sizce ekran tepki süresi yeterli mi, yaklaşık 20 ms olduğunu duydum da

Geri
Yukarı