TUF F15 FX506LU-HN225 vs. FX506LU-HN053 vs. Acer NH.Q7PEY.001

Bütçe
9500 civarı
Nitro'nun stoğu yok ki? Acaba başka yerde varsa atabilir misiniz?
Hocam ben performansından çok memnunum. Lakin çözemediğimiz bir drop sorunu var bu bilgisayarı kullananlar olarak. Ekranı 250 nit olmasına rağmen çok canlı. Boyut olarak da 17.3'den geçmiş olmama rağmen hiç küçük hissettirmedi, ekran kasa oranından diye düşünüyorum. Şarjı dizi izlerken vs 4-5 saat gidiyor full parlaklıkta. Lakin gaming laptoplardan uzun şarjsüresi beklemeyin cpu ve gpu çok enerji harcıyor.
8 GB ram olduğu içindir büyük ihtimalle drop sorunu.

Hocam merhaba hortlatıyorum kusura bakmayın. Memnun musunuz ? Aynı laptopu aldım. 1-2 hafta sonra 8 GB RAM daha takmak istiyorum. Sıcaklık değerleri nasıl ? Hangi RAM'ı taktınız birde ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam merhaba hortlatıyorum kusura bakmayın. Memnun musunuz ? Aynı laptopu aldım. 1-2 hafta sonra 8 GB RAM daha takmak istiyorum. Sıcaklık değerleri nasıl ? Hangi RAM'ı taktınız birde ? Cevaplarsanız çok sevinirim.
Evet hala çok memnunum. Samsung çip kullandığından Bigboy'un 1.2 volt 3200 Mhz RAM'inden kullandım.
Dilerseniz sizi whatsapp grubumuza ekleyelim aynı modeli kullananlar olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı