TUF F15 nasıldır?

Tam bu ürünü almaktayım şu an

2-3 bin fazla verir Casper Monster almam çok net.

Alınmaz isterseniz buna bakabilirsiniz.

Onun yerine bu Monster çok daha performanslı ve ısınma sorunu olmayan bir model.

Tonfang kasa bir sıkıntısı yok ASUS olarak bu alınabilir bir de satıcı Hepsiburada sıkıntı çıkarmaz yani:
n11 deki satıcının şikayeti çok fazla. Dün başka bir cihaz vardı aniden stok bitti gibi gösterdi
Onun yerine bu Monster çok daha performanslı ve ısınma sorunu olmayan bir model.
Monster tulparına kadar kullanan çok çevremde hocam. O yüzden yanaşmıyorum. Servise git gel git gel değmez ( Şunu alacaktım aslında tuf yerine de güvenemedim adama

Asus Rog Strix G513IE-HN046 R7-4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050Ti 15.6" Dos FHD Dizüstü)​

N11'deki satıcının şikayeti çok fazla. Dün başka bir cihaz vardı aniden stok bitti gibi gösterdi

Monster tulparına kadar kullanan çok çevremde hocam. O yüzden yanaşmıyorum. Servise git gel git gel değmez

Sorunlu modelleri var ama bu model gibi v11.4-5 gibi modelleri sorunsuz en kötü bu Dell'i alın:

Neresinde yazıyor üstat o kısım bakayım? Abra Tulpar kullanan çok çünkü çevremde pişmanlar

Cihazın modelini söyleyin bakalım hocam. Yeni ürünler ise Clevo'larda arkada iki çizgi var ve bildiğim kadarıyla Turbo fan düğmeside yok.

Geri
Yukarı