TUF F15 nasıldır?

Kafamdaki iki cihaz aslında bunlar. Ben sadece oyun değil. Vektörel çizim programları,adobe after affect ve video edit içinde kullanacağım işlemci intel mi iyi olur amd mi? İlerleyen dönemde autocad 3dsmax gibi programlara da kayabilirim
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv00000c9z3p Asus rog bu var alabileceğim. 3050ti olan piyasada yok öneriniz ne olurdu? Şuan sipariş geçeceğim
Makinenin siparişi verdim geldiğinde istediğiniz tüm testleri yapalım

Son düzenleme:
@396530 Hocam After Effects icin Intel daha iyi olur ben linkini attigim modeli aldim simdi de kurulum yapacagim. 3050Ti almak istiyordum fakat arada ucurum bir fiyat farki var.
Bu modelde yok hocam. i7 ve R7 olanlarında var.
Sadece i7 degil mesela daha gecen i5 10. nesil islemcili bir cihazin soba gibi isindigina sahit oldum. Klavyeye bile dokunulmuyordu.

@396530 Hocam After Effects için Intel daha iyi olur ben linkini attigim modeli aldim simdi de kurulum yapacagim. 3050 Ti almak istiyordum fakat arada ucurum bir fiyat farki var.

Sadece i7 degil mesela daha gecen i5 10. nesil islemcili bir cihazin soba gibi isindigina sahit oldum. Klavyeye bile dokunulmuyordu.

11. nesil mi? 10ise normaldir. G

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ilgisayar-p-HBCV00000ZFRK9?magaza=Hepsiburada şu cihazı sipariş ettim. Cumartesiye filan elimde olursa benchmark testleri valorant cs go lol gibi hemen indirebileceğim şeylerde test edeceğim. Şunu da yap dediğiniz bir şey olursa yazın ara ara giriyorum foruma
@396530 Hocam After Effects icin Intel daha iyi olur ben linkini attigim modeli aldim simdi de kurulum yapacagim. 3050Ti almak istiyordum fakat arada ucurum bir fiyat farki var.

3050ti ler iyi de çok pahalandı hocam ya. 1 ay önce alıyordum ne güzel aksilik oldu dolarda uçtu iyice. Aynen intel daha sağlıklı olur diye düşündüm sağolasın
Satıcı Hepsiburada olarak gözüküyor fakat hiç değerlendirme ya da ne bileyim bir yorum bile yok. Bu ürünü alsam sıkıntı çıkma ihtimali çok mu yüksek?
Kargolama nasıl hocam paketleme diyeyim yada. Aras kargoya zerre güvenim yok şubesi rezil buradaki. A blokta oturan adamım gidip c bloğa bırakıyor kapıcıya filan değişikler baya. Kutuda darbe hasar varsa tutanak tutturup iade etmemi ilettiler. Sen de böyle bir durum olmadı inşallah değil mi

@396530 Cihaz su an elimde hocam, kurulumunu yaptiktan sonra kullanmaya baslayacagim. Birkac ay oncesine gore su an o kadar pahali ki her sey. Kargo konusunda da Hepsiburada'nin kendi kargosu Hepsijet ile geldi. Kutu hic darbe almamis, gayet iyiydi. Siparisi verdikten 24 saat sonra elime ulasti zaten.

@396530 Cihaz su an elimde hocam, kurulumunu yaptiktan sonra kullanmaya baslayacagim. Birkac ay oncesine gore su an o kadar pahali ki her sey. Kargo konusunda da Hepsiburada'nin kendi kargosu Hepsijet ile geldi. Kutu hic darbe almamis, gayet iyiydi. Siparisi verdikten 24 saat sonra elime ulasti zaten.
Hayırlı olsun hocam benim ki de yolda daha. Aynı jet olarak geliyor hb üzerinden hatta linkler dahi aynı ürün 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı