TUF F15 vs HP Pavilion 1

OPAKAYN

Femtopat
Daha fazla  
ASUS Tuf Gaming F15 Fx506lu-hn225-gaming Intel I5-10300h 8gb 1tb Ssd Gtx 1660ti 144hz 15.6" Fhd Dos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bu mu? Yoksa bu mu?
HP Pavilion 15-dk1014nt Intel Core I7 10750h 16gb 512gb Ssd Gtx1660ti Freedos 15.6" 1u5t4ea Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Şimdi arkadaşlar benim bir arkadaş performans istiyorsan ASUS, MSI gibi sağlam markalar al dedi ama aynı zamanda uygun fiyata iyi özellik istiyorsan Monster, HP gibi markalar al dedi. Ben çok kararsız kaldım. İyi marka ASUS mu, iyi özellikli HP mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Markaya göre performans olmaz. Özelliğe göre performans olur. İkisi arasından HP daha iyi gibi. Ama Pavilion o işlemciyi soğutamayabilir. Ryzen içeren modelleri de inceleyebilirsiniz.

Hocam bu model bu fiyata alınmaz, 3000 serisi Ryzen işlemci, bu işlemci Intel 8. Nesil ile yarışıyor. Ayrıca ekran kartı Max-Q, Gtx 1650ti ile Gtx 1660ti arası bir performans alırsınız.
Yani ozaman intel harici pek bulduğum laptop yok yani intel almalımıyım bu attığım asus tuf iş yaparmı sizce ?
Markaya göre performans olmaz. Özelliğe göre performans olur. İkisi arasından HP daha iyi gibi. Ama Pavilion o işlemciyi soğutamayabilir. Ryzen içeren modelleri de inceleyebilirsiniz.
Yani ryzen içeren hp’lermi

Geri
Yukarı