TUF FX506LI HN085 vs HN039

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
8150 TL'lik olan bende var 1 hafta önce aldım TUF'un yeni kasası diye geçiyor daha iyi kesinlikle.

Hocam sıcaklık değerleriniz nasıl? TUF serisinin genel sorunu buydu diye hatırlıyorum.
Veya eksi olarak gördüğünüz neler var?

Vallahi hocam sıcaklık değerleri ilk başta korkuttu beni ama sonradan ASUS'u arayıp sorduğumda normal olduğunu söylediler ekran kartı 80 civarında çok üstüne çıkmıyor işlemci de 82-90 civarında nadiren üstünü görüyor. Başka sorun varsa seve seve cevaplarım.

Vallahi hocam sıcaklık değerleri ilk başta korkuttu beni ama sonradan ASUS'u arayıp sorduğumda normal olduğunu söylediler ekran kartı 80 civarında çok üstüne çıkmıyor işlemci de 82-90 civarında nadiren üstünü görüyor. Başka sorun varsa seve seve cevaplarım.
90 üzerine çıkmıyorsa pek sorun yok ortami havasiz birakmayin hava akışı olsun sorun olmaz o zaman. 90 üzerine yani 95-96 ve üzeri sicakliklari görmüyorsa sorun yoktur.

Bu tuflar 2020 model isinma sorunu olduğunu bilerek alin ama bütçe arttırabilirsiniz 2021 Tuf modellerini oneririm.
Biliyorum hocam ama maalesef bütçe artıramam.
Hocam bu kullanım süresince dikkatinizi çeken eksi ve artı yönlerini yazabilir misiniz?
(Geçmiş olsun bu arada.)

Yeni konular

Geri
Yukarı