TUF FX506LU FPS Düşüşü Yaşıyor

Dogancanvural

Hectopat
Arkadaşlar, geçenlerde ASUS TUF FX506LU marka laptop aldım. GTX 1660 Ti, i5-10300H ve 8 GB RAM'e sahip bir sistem. CS:GO'da yüksek ayarlarda 90-100 FPS almama rağmen akıcı bir şekilde oynayamıyorum. Eski masaüstü GTX 750 Ti sistemimde bile sabit 60 FPS ile akıcı bir şekilde oynuyordum. Ekran 144 Hz'ye ayarlı. Call of Duty serilerinde de aynı durum geçerli. Forza Horizon 4'te çok nadir FPS düşmesi yiyorum. Açıkçası 8 GB RAM'in yetersiz olduğunu biliyorum fakat eski masaüstü bilgisayarımda da 8 GB RAM vardı ve CS:GO'da sabit 60 FPS akıcı bir şekilde oynuyordum. Laptop Turbo modda olmasına rağmen neden akıcı bir oyun oynayamıyorum?

Hocam size özelden mesaj atamadım, siz atar mısınız?
1620557787792.png

Hocam merhaba aynı modeli kullanıyoruz hn053 modelini. 8 gb ram eklemesi yaptım ancak drop sorunlarım azalsa da tamamen bitmedi. Sizde durum nasıl? Ayrıca bu laptopu kullananlar olarak bir whatsapp grubumuz ilgilenirseniz diye bilginize sunmak istedim.
Hocam, forum üzerinden sosyal medya adresimizi (instagram, facebook, twitter) paylaşmamız yasak değil ise birbirimize ulaşabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı