TUF Gaming F15 FX506LH-HN004 vs. Ideapad Gaming 3 82K200K2TX

Lenovo müthiş. Hem 3050 Ti hem 165 Hz hem de 5600h gibi hayvan gibi bir işlemci. 14K yüksek görünebilir ama şu an piyasada ilk defa gördüm böyle cihaz cidden. Muadilleri 15-17k civarı. Tek sorun 15'6 inç gibi duruyor tabii kişiden kişiye değişir bu. Yorumlar da iyi. Alırsanız onu alın.

Bence fiyatına göre çok iyi bir laptop. Şu anda bir laptopum serviste, cihazın sorunları düzelmezse, yanlış bilmiyorsam para iadesi oluyor. O paranın üstüne ekleyip bunu alacağım.
Bence fiyatına göre çok iyi bir laptop. Şu anda bir laptopum serviste, cihazın sorunları düzelmezse, yanlış bilmiyorsam para iadesi oluyor. O paranın üstüne ekleyip bunu alacağım.

Tabii ki benim alacağım zaman hala indirim devam ediyorsa...

Bence foruma bir konu açın mavi ekran hatası hakkında cihaz servisten geldiğinde. Bilgili olan arkadaşlar yardım eder.

Ben önceden konu açmıştım. Bana Wi-Fi kartından kaynaklanıyor dediler. Bence de Wi-Fi kartından kaynaklanıyor. Şu an 2. Ye servise verdim. İlk verdiğimde 4-5 gün sonra yine aynı hatayı almaya başladım. Şu an 12 gündür serviste düzelmezse Lenovo'yu alacağım.
Lenovo'daki RAM kaç MHz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı