TUF Gaming FX506HE-HN011 ekran kartı Max-Q mu, Max-P mi?

Ugur Can Ulukaya

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. ASUS TUF Gaming FX506HE-HN011 serisi ürünü almak istiyorum fakat aklımda birkaç soru var. Ekran kartı Max-Q mudur acaba, yoksa Max-P midir?
Diğer bir sorum ürünü kullanan varsa performans olarak nasıl acaba? 8 GB RAM ile birlikte geliyor 8 GB daha RAM eklemek istiyorum fakat ne zaman yapmalıyım, ufak bilgi verirseniz sevinirim. Hepsiburada üzerinden ürünü buldum.

Merhaba. ASUS TUF Gaming FX506HE-HN011 serisi ürünü almak istiyorum fakat aklımda birkaç soru var. Ekran kartı Max-Q mudur acaba, yoksa Max-P midir?
Diğer bir sorum ürünü kullanan varsa performans olarak nasıl acaba? 8 GB RAM ile birlikte geliyor 8 GB daha RAM eklemek istiyorum fakat ne zaman yapmalıyım, ufak bilgi verirseniz sevinirim. Hepsiburada üzerinden ürünü buldum.
Ram ile beraber sipariş et 60+15 watt ekran kartı var burda şunu sorman lazım kendine ne tür oyun oynayacaksın? Ben lol valo gta takılıyorum bu yüzden sipariş verdim vram konusunda beni sıkıntıya sokmaz ama ram takviyesi şart FPS konusunda katkısı iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı