TUF Gaming FX506HE-HN011 vs Casper Excalibur G770.1140-8EL0T-B

Olpynie

Femtopat
Arkadaşlar şu 2 laptop arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim?

Evet özellikler aynı biliyorum ama bazıları Excalibur'un sorunu olduğunu bazıları da ASUS'un TUF Gaming laptopların da sorun var dediklerini gördüm ne yapmalıyım? (Biliyorum bu fiyata efsane masaüstü PC toplanır ama ben biraz göçebe hayatı yaşıyorum, o yüzden laptop alıyorum.)

ZaBalance

Hectopat
Makaleler
1

GİMLİ BABA

Femtopat

Hocam bu ikisi arasındaki fark nedir donanımlar aynı gözükse de fiyat farkı var biraz aydınlatır mısınız?

ZaBalance

Hectopat
Makaleler
1
Hocam bu ikisi arasındaki fark nedir donanımlar aynı gözükse de fiyat farkı var biraz aydınlatır mısınız?

Tabii ki de, victusun DDR5 artısı var ve işlemci genel olarak %4 5 daha güçlü. Ideapad ekran renk gamutu %100 sRGB değeri victusta bu %45 civarlarında olması lazım. ve ekran kartı tarafinda da 10W daha iyi. Ideapad'in bir de adaptör sorunu var.

KS
KS
O

Olpynie

Femtopat
Bazıları casper çok dandik bir marka diyoe bazı kişiler ise asus tuf laptop ısınıyor diyor excalibura da alsıktan 3 gün sonra pc açılmamaya başladı diyenler var ama herkesde olmuyormuş o yüzden sormak istedim

Yukarı