TUF Gaming FX706LI-HX175 sisteme hangi programlar yüklenir?

Berry97

Femtopat
Daha fazla  
Marka - model ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175
Ekran kartı - GTX 1050 Ti.
RAM - 8 GB.
144 Hz ekran yenileme hızı 17, 3ınc.

Arkadaşlar pek bir bilgim yok bilgisayarlarla ilgili. 2 boyutlu oyunlar oynadım genelde 1 2 ayda WoW oynamıştım bir ara.
Yeni bilgisayara hangi programlar yüklenir?
Neler yapmak lazım? Vakumlu soğutucu mu standart soğutucular mı daha iyi olur?

Standart laptop soğutucusu alabilirsiniz altına, program olarak da ihtiyacınız olan ekstra bir şey varsa yükleyin yoksa harici bir şeye gerek yok. Asus armory crate uygulamasını indirin, virüs programı kurabilirsiniz. Bir de Nvidia GeForce uygulaması güncellemeler için iyi olacaktır.

Bu model ısınmıyor diye biliyorum. Standart soğutucu öneririm

Kasanın altında sadece orta kısımda 2 3 parmak genişliğinde bir şerit var ızgara ızgara şeklinde, oradan hava girmesi biraz zor gibi ondan standart soğutucu etki eder mi bilemedim. Kapakla alt tarafın birleştiği yerde boşluk var, 2 tane büyük ızgara var. Oraya da soğutucunun rüzgarı girmez o yüzden sordum acaba vakum işe yarar mı diye

Kasanın altında sadece orta kısımda 2 3 parmak genişliğinde bir şerit var ızgara ızgara şeklinde, oradan hava girmesi biraz zor gibi ondan standart soğutucu etki eder mi bilemedim. Kapakla alt tarafın birleştiği yerde boşluk var, 2 tane büyük ızgara var. Oraya da soğutucunun rüzgarı girmez o yüzden sordum acaba vakum işe yarar mı diye
Vakumlu soğutucu sıkıntı verebiliyor uzun vadede, fan arızasına sebep olabiliyor. Aynı kasayı farklı donanımla kullanıyorum, normal bir soğutucu gayet yeterli merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı