TUF Gaming FX706LI-HX200 vs TUF Gaming FX706LI-HX175

Asus TUF FX506LU-HN053 cihazın ve donanımının nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi değilim ancak 1650 Ti yerine başka ekran kartı tavsiye ederim(Çizim yapacağım dediğiniz için attım, yeterli midir fazla mıdır benden daha iyi bilenler vardır.). Benim atmış olduğum cihaz 1660 Ti'lı.

175 olan metal kasa hocam. Tamamı olmayabilir ancak ekranın arka tarafı metal.
Merhaba hocam
Bende asus almaya niyetlendim söylemesi ayıp
Ekranın arka kapağı metal olmasının bir artısı var mıdır? Daha mı sağlamdır

Çünkü bir sitede kampanyalı buldum hx200 olanı 200 lira daha ucuz (kapak plastik olan)

Değer mi acaba ?

Merhaba hocam
Bende asus almaya niyetlendim söylemesi ayıp
Ekranın arka kapağı metal olmasının bir artısı var mıdır? Daha mı sağlamdır

Çünkü bir sitede kampanyalı buldum hx200 olanı 200 lira daha ucuz (kapak plastik olan)

Değer mi acaba ?
Ben aynı serinin plastik olanını kullanıyorum. Metal olan daha iyi hissettirir ve daha soğuk çalışır onun dışında bir artısı yok.

Ben aynı serinin plastik olanını kullanıyorum. Metal olan daha iyi hissettirir ve daha soğuk çalışır onun dışında bir artısı yok.
Hocam şu konuya bakabilir misiniz?

Bilmiyorum hocam ben kasım ayında aldım. Bende öyle çok ısınma sorunu yok. Ha bu arada hiçbir notebook'un çok soğuk bir şekilde çalışacağını düşünmüyorum.

Valla bu nasıl iş anlamadım gitti her pc de mutlaka bir sorun mu olur yahu. Acer hp asus hepsinde yok şu var yok bu var.
Napalım hiç almayalım ya da paramızı biriktirelim msi alalım polemiğe girmeyelim marlalarla :)
Az kaldı pc almaktan vazgeçeceğim

Geri
Yukarı