TUF Gaming VG249Q nasıldır?

1wroxy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

4000 TL'ye kadar bütçem var. Oyun ve genel kullanım için bir monitör arıyorum.

Aslında kararımı bu monitörden yana vermiştim. Ama forumlarda biraz dolaşınca kafam karıştı. Günümüz koşullarında bu monitör nasıl olur? Pivot desteği alacağım monitörde aradığım özelliklerin başında geliyor. Yaptığım araştırmalarda da bu monitörü mantıklı buldum. Sizce alınır mı?

Merhaba,

Aslında kararımı bu monitörden yana vermiştim. Ama forumlarda biraz dolaşınca kafam karıştı. Günümüz koşullarında bu monitör nasıl olur? Pivot desteği alacağım monitörde aradığım özelliklerin başında geliyor. Yaptığım araştırmalarda da bu monitörü mantıklı buldum. Sizce alınır mı?

ASUS TUF serisinde ghosting sorunu var bu monitörü tavsiye ederim ben kullanıyorum: https://www.hepsiburada.com/iiyama-...nt=HBCV00000FKBDA&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

Merhaba,

Alınabilir ama 200 TL daha yükseltirseniz kesinlikle G2422HS almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı