TUF Gaming X570 DRAM ışığı yanıyor ve görüntü vermiyor

mustang123

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar

Bugun Vatan Bilgisayar'dan ASUS TUF Gaming X570 PLUS ve AMD Ryzen 9 5900X işlemci satın aldım. RAM ve diğer donanımlarım zaten vardı.

Ne hikmetse bir türlü ekran görüntüsü alamadım, anakart üzerinde DRAM ışığı yanıyor, netten baktım. Tak çıkar slot değiştir falan demişler, hepsini denedim fakat sonuç vermedi. BIOS vs sıfırladım pili çıkardım, taktım ama yine de ne o ışık söndü ne de ekrana görüntü geldi.

Acaba anakart ile ekran kartı mı uyumsuz ya da BIOS güncellenmesi mi gerekiyor? Bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Merhabalar, Aynı işlemci ve anakartları bende aldım dün kurulum yapmaya calısırken aynı hatayı aldım. RAM'lerimiz bile aynı şu an sadece bende 2 adet. Sorunu çözdünüz mü? Çözdüyseniz nasıl yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar, Aynı işlemci ve anakartları bende aldım dün kurulum yapmaya calısırken aynı hatayı aldım. RAM'lerimiz bile aynı şu an sadece bende 2 adet. Sorunu çözdünüz mü? Çözdüyseniz nasıl yardımcı olursanız çok sevinirim.
Selamlar,

Ana kartın daha düşük bir işlemci ile açılıp update edilmesi gerekiyor. Başak çözümü yok maleseft

Yeni konular

Geri
Yukarı