TUF H7 7.1 vs HS50 Pro vs Arctis 1

Ses.

Razer ürünlerinden hiç verim alamadım. Ses kalitesi olarak iyi olsa da kullandıkları malzeme ve plastik kalitesi son derece kötü. Birkaç modelinin üst plastiği elimde kaldı. Bu modeli de çok duydum fakat malzeme kalitesine güvenemiyorum. Tümleşik mikrofon olması da benim için - puan fakat pedlerinin dışının deri içinin kumaş olması da + puan. Kulaklığı kullanan arkadaşlardan malzeme kalitesi olarak yorumlarını alabilirsem sevinirim.

O zaman şöyle sorayım 550 TL'ye HS50 Pro mu, 620 TL'ye blackshark V2 X mi?

650 lira diyor HS50 için. Fiyatı artmış sanırım.

650 lira diyor HS50 için. Fiyatı artmış sanırım.

İndirim koduyla 580 TL'ye geliyor. Fiyatlarda tekrardan bir güncelleme yapayım. 500 TL'ye Arctis 1 mi, 580 TL'ye Corsair HS50 Pro mu, 610 TL'ye blackshark V2 X mi? Benim isteğim deri pedden ziyade kumaş bir pede sahip olması o yüzden Arctis 1 bana çok cazip geliyor, blackshark V2 X de dışı deri, kulağa temas eden yüzeyi kumaş olmasıyla ilgimi çekti fakat aradaki fiyat farkına değer mi bilmiyorum.
İndirim koduyla 580 TL'ye geliyor. Fiyatlarda tekrardan bir güncelleme yapayım. 500 TL'ye Arctis 1 mi, 580 TL'ye Corsair HS50 Pro mu, 610 TL'ye blackshark V2 X mi? Benim isteğim deri pedden ziyade kumaş bir pede sahip olması o yüzden Arctis 1 bana çok cazip geliyor, blackshark V2 X de dışı deri, kulağa temas eden yüzeyi kumaş olmasıyla ilgimi çekti fakat aradaki fiyat farkına değer mi bilmiyorum.

Ayrıca shark V2 X'in plastik kalitesine güvenemiyorum. Razer plastik malzeme kalitesi olarak 'şahsen' Rampage ile yarıştığını düşünüyorum.

Vallahi ben de arıyorum kaç gündür. İncelemelere karşılaştırmalara baktım. 600 küsur TL verip iyi bir kulaklık alamayacağımı fark ettim. F/P düşünüyorum şu an. Logitech Astro A10 PC için, Oppo Air W32'yi de telefon için alırım 700 800 küsur tutuyor ve iki kulaklığım oluyor hem de. Düşünüyorum hala bakalım.

İlle de jak girişli model alınacaksa blackshark V2 X alınmalı. Ergonomi olarak çok kaliteli bir model ve malzeme kalitesi bayağı iyi. Ama tek sıkıntısı bazı kişilerde kulaklık boyu ayarlama aparatın da sorunlar çıkmış. Ben daha sıkıntı yaşamadım ama genelde uzun kullanımda oluyormuş.

Ayrıca shark V2 X'in plastik kalitesine güvenemiyorum. Razer plastik malzeme kalitesi olarak 'şahsen' Rampage ile yarıştığını düşünüyorum.

Belki HS50 Pro daha iyi olabilir malzeme kalitesinde ama BlackShark V2 X kesinlikle Arctis 1 ve TUF H7'den daha iyidir. Bence Arctis 1 ile TUF'ı eleyin kalan BlackShark V2 X ve HS50 Pro arasından seçim yapın. Biraz araştırdım ve HS50 Pro'nun BlackShark V2 X'den daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Belki HS50 Pro daha iyi olabilir malzeme kalitesinde ama blackshark V2 X kesinlikle Arctis 1 ve TUF h7'den daha iyidir. Bence Arctis 1 ile TUF'ı eleyin kalan blackshark V2 X ve HS50 Pro arasından seçim yapın. Biraz araştırdım ve HS50 Pro'nun blackshark V2 X'den daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Sebebini açıklar mısınız? Her iki modeli de deneyimlemiş birisi olarak blacksharkın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı