TUF laptopta ölü piksel iade kapsamına girer mi?

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Yeni laptop aldım, bugün geldi kargodan. Aldım. 30 dk sonra falan tam ortada 1 ölü piksel çıktı. İade alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatalı ürün olduğu için almak zorundalar veya değişim yapabilirsiniz.

Ölü pikseli de var, 14 günlük hakkınız da. Servise giderse DOA çıkmayabilir fakat 14 ginlük hakkınızı kullanabilirsiniz.

Hatalı ürün olduğu için almak zorundalar veya değişim yapabilirsiniz?
Hocam 3 ölü piksel olması gerekiyormuş gibi yorumlar okudum öyle bir şey olursa cidden çok sıkıntı olur benim için. Kesin alırlar değil mi?
Haydaa.Aynı laptobu aldık benimki şarjda şimdi ilk kullanmadan önce 3 saat şarj edin yazıyordu kullanma kılavuzunda.İnşallah benimkinde yoktur :(
İnşallah çıkmaz hocam, tam ortada birde. Çok sinir bozucu bir durum o kadar para verdim bu şekilde sorunla karşılaşmak üzdü.
Ölü pikseli de var, 14 günlük hakkınız da. Servise giderse DOA çıkmayabilir fakat 14 ginlük hakkınızı kullanabilirsiniz.
Hocam ürün kullanıldığı için iade almazlar sanırım.

Hocam 3 ölü piksel olması gerekiyormuş gibi yorumlar okudum öyle bir şey olursa cidden çok sıkıntı olur.
Evet o yüzden DOA ile uğraşmak sıkıntı olabilir. Ancak THH bir tanesini bile ayıplı sayıyor.
Almak zorundalar. 14 gün kuralı var. Olmazsa THH'ye başvurabilirsiniz fakat süreç uzar.

Hocam 3 ölü piksel olması gerekiyormuş gibi yorumlar okudum öyle bir şey olursa cidden çok sıkıntı olur benim için. Kesin alırlar değil mi?

İnşallah çıkmaz hocam, tam ortada bir de. Çok sinir bozucu bir durum o kadar para verdim bu şekilde sorunla karşılaşmak üzdü.

Alırlar hocam ölü piksel var ayıplı ürün göndermişler size iade veya değişim talep edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı