TUF VG258QR monitörün fiyatının artması

xMarshallD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben monitör almayı düşünüyordum ASUS TUF VG258QR tek vatan da bulabilmiştim her hafta düzenli olarak fiyatlar artıyordu 3650TL'ye geldiğinde dün ürünün fiyatını birden 5.5k yaptılar.

TUF monitörler genelde pek önerilmiyor. Sebebini bilmiyorum ancak biraz araştırarak farklı modellere yönelebilirsin. Arada bir indirime giren monitörler oluyor. Geçen aylarda 2700TL'ye Viewsonic XG2705-2 almıştım, indirimsiz fiyatı 5k civarlarındaydı. Şu anda en ucuzu 4968TL. İndirim kovalayın derim.

TUF monitörler genelde pek önerilmiyor. Sebebini bilmiyorum ancak biraz araştırarak farklı modellere yönelebilirsin. Arada bir indirime giren monitörler oluyor. Geçen aylarda 2700TL'ye Viewsonic XG2705-2 almıştım, indirimsiz fiyatı 5k civarlarındaydı. Şu anda en ucuzu 4968TL. İndirim kovalayın derim.
TUF monitörlerin neden önerilmediğini biliyor musunuz? Sorun neymiş? Asus TUF VG258QM kullanıyorum.

ASUS VG248qg o nasıldır.
165hz takıntınız varsa bundan kurtulun. Çünkü overclock sayesinde 165hz oluyor o monitörler ve overclocklu olarak kullanmak screen flickering'e sebebiyet verebiliyor. Bu paraları vermişken 144 yerine 165 alayım diye düşünüyor olabilirsiniz fakat kaliteli ve stabil bir 144 daha iyidir.

Özellikle rekabetçi oyunlardaki asıl mesele gecikme ve lag değerleri. Siz rekabetçi oyun için mi alıyorsunuz? Özellikle 165hz ve 0.5ms aramanızdan bunu çıkarttım.

TUF monitör alınmaz. Model bazlıyı geçtim direk TUF monitör alınmaz. IPS alın.

O monitörün VA ve ghosting yapmasını geçtim FreeSync flickering gibi dünya sorunu var.

Buna bak TUF monitör alınmaz:
Bahsettiğim konu bu hocam. @Brightroar

Asus TUF VG259QM kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım ne ghosting ne ölü piksel var neye göre önerilmiyor anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı