TUF VG258QR monitörün fiyatının artması

@Gapirkont Teşekkürler. Modelden modele değişiyor demek ki. VG258/259 için bu tarz şikayetler yok. Ama açık konuşmak gerekirse TUF serisinin monitörleri emsallerine göre daha ucuz olduğu için tercih ediliyor demek çok da yanlış olmaz. Özellikle TN panel monitörlerde emsalleri 1.5 - 2 bin kadar daha pahalı çünkü XL2546 gibi çok güçlü rakipleri var. IPS alıyor olsaydım muhtemelen farklı bir marka tercih ederdim. VA ise tercihim değil, çok arada kalan bir panel gibi geliyor :D

@Gapirkont o konuda bahsedilen model ile konudaki aynı değil. Kaldı ki panel tipleri bile farklı. O konuda bahsedilen VA panel model sıkıntılı zaten.

Konuda o monitör üzerinden yorum yapılmıyor, direkt olarak TUF monitör alınmaz deniyor ve sebepleri söyleniyor. Bu konuda arkadaşın bahsettiği monitör de TUF. O sebeple atmak istedim.

Konuda o monitör üzerinden yorum yapılmıyor, direkt olarak TUF monitör alınmaz deniyor ve sebepleri söyleniyor. Bu konuda arkadaşın bahsettiği monitör de TUF. O sebeple atmak istedim.
Direk mesajımı alıntılamışsınız o yüzden söylüyorum. Mesajımda kronik sorun olduğunu söylüyorum o model bazında. En azından kendim direk TUF serisine alınmaz demedim.

165Hz takıntınız varsa bundan kurtulun. Çünkü overclock sayesinde 165Hz oluyor o monitörler ve overclocklu olarak kullanmak screen Flickering'e sebebiyet verebiliyor. Bu paraları vermişken 144 yerine 165 alayım diye düşünüyor olabilirsiniz fakat kaliteli ve stabil bir 144 daha iyidir.

Özellikle rekabetçi oyunlardaki asıl mesele gecikme ve lag değerleri. Siz rekabetçi oyun için mi alıyorsunuz? Özellikle 165Hz ve 0.5ms aramanızdan bunu çıkarttım.

Öyle 165Hz diye takıntım yok çok araştırdığım 2 model arasında almak istiyorum genelde Valorant oynuyorum ama arkadaşlarım çağırdığında ya da canım sıkıldığında Minecraft Fall Guys The Forest gibi oyunlar da oynuyorum.

Asus Monitör konuya 3.650TL'den 5, 5K oldu diye başlamışsınız. Fakat ürün şu an Trendyol'da 3.700 küsur. Ben fahiş bir fiyat artışı göremiyorum.
Fiyat araştırması yapmadan konuya yazanlarda cabası.
Konu ülke ekonomisinden, ghostinge kadar gitmiş.

Acaba nerede buldunuz ben vatandan bahsettim bulduysanız linkini atar misiniz rica etsem. Ben araştırdım bulamadim.

Öyle 165Hz diye takıntım yok çok araştırdığım 2 model arasında almak istiyorum genelde Valorant oynuyorum ama arkadaşlarım çağırdığında ya da canım sıkıldığında Minecraft Fall Guys The Forest gibi oyunlar da oynuyorum.
Monitör tavsiyesi konusunda değiliz fakat, size şu monitörü tavsiye ederim. Çok memmun kalırsınız.

Direk mesajımı alıntılamışsınız o yüzden söylüyorum. Mesajımda kronik sorun olduğunu söylüyorum o model bazında. En azından kendim direk TUF serisine alınmaz demedim.

Mesajını alıntıladığım kişi olduğunuzu görmedim, pardon. Konudaki monitörü önermeyenleri alıntılamıştım direkt, sadece o model hakkında yorum yaptığınızı fark etmemişim kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı