TUF Z370-Plus Gaming i7 8700 macOS Ventura kapanıyor

Boot argümanlarında büyük harf fark ediyor mu bilmiyorum ve hiç denemedim ama ben CPUs yazmadım CPUs yazdım.

AnyDesk Ve Windows Kurdum Biri Baglanıp Destek Verirse Çok Sevinirim

Dosya Ekleri

• 1683823477256.png
    1683823477256.png
    197,3 KB · Görüntüleme: 19
Bu Sitedeki Arkadasın Sistemi Neredeyse Birebir Aynı Tek Farkı Wi-Fi'li Anakartı belki Bu EFI'yi Düzenleye Biliriz

Özelden yardımlık bir şey yok hocam pek. Size attığım rehberle USB map yaptınız mı?

Hayır PC de Windows yoktu mecburen formatlayıp öyle deneyecegim biraz karışık geldi.

Bu EFI'yi düzenleyebilir miyiz?
Benim sistem özeliklerine göre.
İşlemci: Intel Core i7 8700 (Coffee Lake)
Anakart: TUF Z370-Plus Gaming.
Ekran kartı: ASRock Radeon RX 5700 XT 8 GB.
SSD: PNY CS900 1TB SSD.
RAM: 2x16 GB 2400 MHz.

Son düzenleme:
Monterey diyor hocam. Başkalarında Ventura'da sıkıntı çeken gördüm. Buradaki imaj ile 12.6.3 Monterey kurun istersen öyle dene bu EFI ile.

Şu an Monterey deniyorum fakat benim demek istediğim bu EFI'de Wi-Fi kextleri vs var kurar kem sorun olmasın benim anakartta yok sorun çıkarmasın diye dedim.

Monterey diyor hocam. Başkalarında Ventura'da sıkıntı çeken gördüm. Buradaki imaj ile 12.6.3 Monterey kurun istersen öyle dene bu EFI ile.

Şu an Monterey deniyorum fakat benim demek istediğim bu EFI'de Wi-Fi kextleri vs var kurar kem sorun olmasın benim anakartta yok sorun çıkarmasın diye dedim.

Wi-Fi bilmiyorum ama Ethernet sıkıntı çıkarmaz. Benim en son açan ile denersin.

Şu an kuruluma başladım ek olarak 240 GB SSD taktım dier diskte Windows var bakalım ne olacak.
Çok Hackintosh kurdum böyle bir şey ilk defa başıma geliyor.

Wi-Fi bilmiyorum ama Ethernet sıkıntı çıkarmaz. Benim en son açan ile denersin.

Maalesef Monterey'de aynı sorunu yapıyor EFI hiçbir ayar yapmadan açtı fakat kendini 20 sny gibi kısa sürede kapatıyor tuhaf olan oturum açma ekranında hiç kapanmadan kalabiliyor şifre girip masaüstü açılınca oluyor ne oluyorsa.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    236,9 KB · Görüntüleme: 11
  • image.jpg
    image.jpg
    204,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı