Tuhaf şeyler söyler misiniz?

Migros marketlerde satılan süt, Sek markası tarafından üretiliyor. Sek süt 5,95 TL Migros süt 3,65 TL.
Aynısı Ülker gofretlerde ve Şok'un kendi gofreti olan Peki'de de mevcut. İkisinin üreticisi aynı firma fakat Şok'un gofretleri daha ucuz. Gofretten kastettiğim de küçük olanlar değil, büyük paketin içinde 15-20 tane bulunanlar.

Sosyal bilimler mi okuyorsunuz?
Hayır. Hazırlık okuyorum sunum ödevi olarak hocamız tuhaf bir şeyler anlatmamızı istedi.
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim lakin bazılarınız konuyu yanlış anlamış. Ben sunum yapacağım bununla ilgili en az 3 dakika İngilizce konuşmam lazım.
Dünyanın düz olduğunu iddia edenleri anlat. Hem çevirmesi hemde sunu yapması kolay olur. Siz olayı yanlış anladınız sanırım. Tuhaf şeyleri ingilizceye çevirmeyecek tuhaf bir konu üzerinde ingilizce sunum hazırlayacak.
Konu güzel lakin bunu nasıl anlatacağım? Kaynak atabilir misiniz? Öneriniz için teşekkür ederim.
"Su ayısı" adlı bir böcek var. Fakir marka eski elektrik süpürgelerine benziyor. Araştır derim.
Öneriniz için teşekkür ederim. Çok fazla biyolojik terim kullanmam gerekecek bunu yaparsam. Ama not aldım teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim okulla ilgili bir röportaj istersen kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı