Tulpar T5 V21.4 5 saat pil süresi 1.5 saate düştü

ataince

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Tulpar T5 V21.4 notebook sahibiyim. Bilgisayarı ilk aldığımda ofis modunda 2 saat ekran süresi alıyordum, sonra bir ayar yaptım bu süre 4-6 saate çıktı. Aradan aylar geçti pilim öldü. Serviste pil değişimi yapıldı. Şuan pilim sıfır fakat 1.5 saat ekran süresi alıyorum. Yeni format attım temiz kurulum yaptım, tüm driverları yükledim eksik bir şey yok. Pil süremi tekrar nasıl 4-6 saate çıkarabilirim?

Bios ayarlarından baktım mshybrit olarak gözüküyor. Görev yöneticisi fotoğrafı da bu şekilde. @AriceN

1634502727579.png

Mshybrit neden sıkıntı yaratsın hocam standart şekilde öyle geliyor. Bu ayarda hem 6 saat aldım sonra nasıl olduysa 2 saate düştü. Performans bölümü de bu şekilde. Gpu olarak Intel gözüküyor. @AriceN
1634502982079.png

Mshybrit neden sıkıntı yaratsın hocam standart şekilde öyle geliyor. Bu ayarda hem 6 saat aldım sonra nasıl olduysa 2 saate düştü. Performans bölümü de bu şekilde. GPU olarak Intel gözüküyor. @AriceN
Eki Görüntüle 1191998

Mshybrid sıkıntı yaratmaz o modda iken 1.5 saat pil sıkıntı yaratır çok kısa bu süre.

Yeni konular

Geri
Yukarı